بارسلونا 4 - 2 والنسیا؛ 3 امتیاز حساس در شب فرصت سوزی کاتالان ها

بارسلونا-4-2-والنسیا؛-3-امتیاز-حساس-در-شب-فرصت-سوزی-کاتالان-ها

وبسایت رسمی برنامه نود - دو تیم از هفته بیست و هشتم لالیگا به مصاف هم رفتند.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم بارسلونا و والنسیا از هفته بیست هشتم لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف یکدیگر رفتند و بارسا برای جا نماندن از کورس قهرمانی نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدار دارد. دو تیم با ترکیب زیر به میدان وارد شدند:

ترکیب بارسلونا:

تراشتگن، ماسکرانو، پیکه، اومتیتی، بوسکتس، رافینیا، اینیستا، راکیتیچ، مسی، سوارز، نیمار

ترکیب والنسیا:

آلوز، مونتویا، گارای، مانگالا، گایا، سولر، پرز، پارخو، کانسلو، مونیر، اوریانا

 

بارسلونا خیلی زود حملات خود را آغاز کرد و این فرصت را داشت تا در دقیقه 3 به گل برسد اما پاس کات بک سوارز به هیچ بازیکنی از بارسلونا نرسید تا این موقعیت از دست برود. در ادامه باز هم سوارز موقعیت مناسب گلزنی به دست آورد اما دیگو آلوز این بار موفق شد توپ را راهی کرنر کند.

دقیقه 15: پاس در عمق تماشایی اومتیتی، سوارز را در موقعیتی خوب قرار داد، سر توپی که این بازیکن زد باعث مصدومیت گارای شد و سوارز در موقعیتی مناسب پاس کات بکی برای مسی ارسال کرد، ضربه مسی از آلوز عبور کرد اما مدافعین والنسیا توپ را از روی خط بیرون کشیدند تا توپ برگشتی را آلوز در اختیار بگیرد.

در ادامه مسی باز هم با حرکتی انفرادی دفاع حریف را به هم ریخت و در موقعیتی نه چندان مناسب ضربه اش را روانه دروازه کرد که این ضربه از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19: پاس کات بک کانسلو توسط پیکه قطع شد، توپ برگشتی در موقعیتی مناسب مقابل سولر قرار گرفت، این بازیکن با ضربه ای سر ضرب و محکم می رفت تا گل نخست این دیدار را به ثمر برساند اما عکس العمل تماشایی تراشتگن مانع این بازیکن شد.

دقیقه 29 در صحنه ای بحث بر انگیز داور این دیدار اعلام کرنر کرد، ارسال بازیکنان والنسیا با ضربه سر مانگالا همراه شد تا این تیم در نیوکمپ از حریف خود پیش بی افتد.

دقیقه 35اشتباه آلوز در دفع توپ باعث شد تا توپ به خارج زمین برود، نیمار خیلی سریع بازی را آغاز کرد و با پرتاب دست پاس در عمقی را برای سوارز ارسال کرد و این بازیکن را با آلوز تک به نک کرد. سوارز با ضربه ای بغل پا موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.

بارسلونا در اکثر دقایق میدان صاحب توپ و میدان بود اما به دلیل آنکه با 3 مدافع به بازی ادامه می داد روی ضد حملات آسیب پذیر نشان می داد.

دقیقه 44پاس در عمق تماشایی بازیکنان بارسلونا لوییز سوارز را در موقعیتی تک به تک قرار داد، مانگالا از پشت سوارز را متوقف کرد تا داور اعلام پنالتی کند و این بازیکن فرانسوی را نیز از زمین بازی اخراج کند، مسی پشت این توپ ایستاد و موفق شد ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند.

دقیقه 45: ضد حمله والنسیا گایا را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد، این بازیکن با ارسال پاسی در عرض مونیر را در موقعیتی مناسب قرار داد و این بازیکن موفق شد با ضربه ای بغل پا گل تساوی را به ثمر برساند.

نیمه نخست این دیدار در حالی به پایان رسید که بارسلونا حاکم توپ و میدان بود اما روی ضد حملات کاملا آسیب پذیر نشان می داد.

بارسا نیمه دوم را نیز طوفانی آغاز کرد و خیلی زود به آنچه می خواست رسید.

دقیقه 52: پاس در عمق تماشایی مسی نیمار را با آلوز تک به تک کرد اما ضربه این بازیکن توسط آلوز راهی کرنر شد.

دقیقه 53: بارسلونا روی ضربه کرنر طی یک رفت و برگشت دوباره توسط ماسکرانو صاحب موقعیت شد، این بازیکن پاس در عمقی را برای مسی ارسال کرد و این بازیکن با پای راست موفق شد از زاویه ای نسبتا بسته گل سوم بارسلونا را به ثمر برساند.

در ادامه والنسیا روی یک ضد حمله دیگر توسط مونیر می رفت تا در موقعیتی تک به تک قرار بگیرد اما ایستادگی پیکه مانع از گلزنی این بازیکن شد. روی توپ برگشتی بارسلونا توسط راکیتیچ موقعیت خوبی در محوطه جریمه حریف داشت، در حالی که او می توانست خودش گلزنی کند ترجیح داد تا پاس کات بک ارسال کند، پاس او به هیچ بازیکنی نرسید تا بارسا از این موقعیت نیز استفاده ای نبرد. بارسا در ادامه باز هم حملات پر دامنه ای را روی دروازه حریف انجام دادند اما با بی دقتی مهاجمین این تیم از این حملات سودی نبرد.

دقیقه 72پاس در عمق زیبای نیمار برای مسی این بازیکن را در محوطه جریمه مقابل آلوز قرار داد، این بازیکن ضربه پر قدرتی را روانه دروازه کرد که با مهار آلوز همراه شد، توپ برگشتی مقابل سوارز قرار گرفت اما این بازیکن موفق نشد دروازه خالی را در شرایطی نامناسب گل کند.

دقیقه 76: نیمار از روی ضربه ایستگاهی موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد تا این بازیکن همچنان در امر گلزنی ناکام باشد.

در ادامه بارسلونا موقعیت های فوق العاده ای به دست آورد اما از هیچ یک از این موقعیت ها استفاده نکرد تا همچنان تنها با یک گل اختلاف از حریف برتر باشد.

دقیقه 89: فرار تماشایی و انفرادی نیمار موقعیت خوبی در اختیار بارسا قرار داد، پاس کات بک این بازیکن برای آندره گومز باعث شد تا این بازیکن از دهانه دروازه اولین گل خود را با لباس بارسلونا به ثمر برساند.

در نیمه دوم بارسلونا به آنچه می خواست رسید. این تیم در دیداری فوق العاده جذاب و تماشایی موفق شد در نهایت مقابل تیم 10 نفره والنسیا با پیروزی زمین بازی را ترک کند تا همچنان برای قهرمانی در لالیگا امیدوار باشد.

 

 

خلاصه این دیدار را اینجا ببینید

1899

گزارش تصویری : لالیگا / بارسلونا 4 - 2 والنسیا

اختصاصی

نظرات ۴۸

 • بهروزاحمدی realmadrid

  تبریک دوستای
  گل بارسایی

  • میثم تاجی بارسایی

   چه عججججب بهروز داره تبریک میگه... من بیدارم یا خوابم؟؟؟

  • یحیی پرسپولیسی بارسایی دو آتیشه

   چه عجب حرفی از داوری نزدی؟

  • تا ابد سرخ عاشق

   ممنون آق بهروز یک کم به بقیه ریالی ها مثل رونالدو و همین چند نفر بیکار کامنت نویس ادب و راستگویی یاد بده نسبت به سابقه تاریخی شون با بارسا و مقایسه انسانیت و مهمترین اصل انسانیت تواضع مسی با رونالدو که اظهر من الشمس...

  • کیروش بی جام

   امسال چه سالیه
   قهرمانی پرسپولیس
   قهرمانی رئال
   قهرمانی یووه
   قهرمانی رئال ایشالا تو اروپا
   قهرمانی پرسپولیس ایشالا تو آسیا
   و فینال جام باشگاه های آسیا بین بهترین تیم آسیا و اروپا
   وای چه سالی 6
   بعضیا هم باید بیان دربی دربی کنن:))

  • بهروزاحمدی realmadrid

   درجواب
   یحیی:
   ایران اسپانیا
   صدریم بیخیال
   داوری داداش!!!!!

  • بارسلونا❤

   کیروش بی جام .. من خودم پرسپولیسی ام
   ولی تو اصلا حرف نزن .....
   بخدا سنگین تری

  • عشق پرسپولیس

   یه تیم دیگه هم تو ایران سال95تو ایران 4تا خورده بود لباسشم آبی بود

   نمیدونین کی بود ؟؟؟

 • میثم تاجی بارسایی

  مررررردیم تا بردیم... بین خط دفاع و هافبکا خیلی فاصله میفته همش ضدحمله تک به تک میخوریم... چرا سه چار سه میچینه انریکه؟؟؟؟ ولی خدارشکر باز سه امتیازو گرفتیم… به امید سه گانه!!!

  • بهروزاحمدی realmadrid

   میثم این
   تبریک جواب
   تبریک دیشب
   توواسه بردرئال!!!!!

  • درجستجوی حقیقت

   متاسفانه وقت نداشتم بازی روببینم .ولی ازخلاصه اش بنظر نمی رسه اونقدرتوزحمت افتاده باشیم هرچندوضع دفاع داغونه وانریکه بایدفکری به حالش بکنه.

 • یحیی پرسپولیسی بارسایی دو آتیشه

  وای چه فوتبالی بازی میکرد سلطان لئو مسی
  اگه نیمار یه کم بیشتر دقت میکرد حداقل پنج تا خودش به تنهایی باید میزد داور هم طبق معمول به ضرر بارسا بود گل اول والنسیا اول آفساید بعد خطا روی دروازبان بارسا رو نگرفت به هر حال تبریک به بارسایی های عزیز

  • فقط بارسا

   مسی عالی بود بهترین بازیکن تاریخ مسی هس نه اون پنالدوی مغرور
   درود بر بارسای کبیر

  • نورال

   درودبرفوتبال اول دنیابارسای بی ادعا.مسی امپراطورفوتبال دنیا

 • Sir Babi

  واقعا این نیمار حرف نداره چیه این بازیکن فوق العاده ست واقعا نمیتونم بگم چیه. حالا شما ۱۰تا از این نیمارا فرض کن میشه تیم ملی برزیل چند سال پیش یادش بخیر.رئالیم امل این بازی حقتون بود بارساییا تا نیمار هست احتمال بردتون زیاده.البته برزیلیه اصل هستم شاید کمی در خوبیه نیمار اغراق کردم.

 • علیرضا رئالی

  رمز پیروزی های داورسلونا
  ۱.اخراج بازیکن حریف
  ۲.اعلام پنالتی
  و داورا هم طبق معمول در کنار بازیکن های داورسلونا هستن

  • میثم تاجی بارسایی

   میدونم خودتم وقتی داشتی این کامنتو مینوشتی به خودت میخندیدی!!!

  • بارسلونا❤

   واقعا منطق شما چیه ؟ .....
   خود بازیکنی که پیرن سوارزو کشید و موقعیت ۱۰۰% گلو از بارسا گرفت ، اومد عذرخواهی کرد بدون کوچیکترین اعتراض زمین بازی رو ترک کرد اونوقت شما با کدوم منطق به بارسا تهمت میزنی ؟
   خجالت نمیکشید ؟ ؟

   فقط یه کم از خودت خجالت بکش

  • یحیی پرسپولیسی بارسایی دو آتیشه

   دقیقا میشه بگی کجا داور به نفع بارسا گرفت؟گل اول والنسیا هم آفساید بود هم خطا روی دروازبان ،
   دقیقه ۲۶ خطای پنالتی روی نیمار گرفته نشد

  • بارسا

   دقیقا مشکل داوری چی بود ؟؟؟!!!
   یه رئالی بیاد با استناد به قانون بگه اخراج و پنالتی اشتباه بوده !!! فقط حرف مفت میزنید دیگه . کنتور که نمیندازه.
   در ضمن داوری کاملا علیه بارسا بود . گل اول والنسیا آفساید بود بعد هم خطا رو ترشتگن ولی داور کرنر گرفت . کارت زردی که به مسی داد که دیگه اوج رئالی بودن داور رو نشون میداد . بارسا فراتر از یک باشگاه

  • me

   آخه مگه مجبوری دم عیدی نصف شب بازی بارسا رو ببینی که اینجوری بسوزی ؟:)

  • HASAN 27 (گرگان)

   آقا میثم
   شما موقع خوندن این کامنت یاد پیروزی کثیفتون مقابل پی اس جی افتادید
   واقعا شرم بر کاتالانها

  • blue grana

   داداچ داری اشتباه میزنی خودتون هفته پیش بتیس رو ده نفره و با اختلاف یک گل بردین ...

 • محمدتاجی بارسایی❤

  عشششق است
  باااااارسلوناااااا❤
  عشششق است
  مسییییییییی❤....!

 • علی

  انصافا خیلی خراب کردن

 • صدرا اس اسی بارسایی

  تبریک به کاتالان ها...حداقلش بازی باید 6 _2 میشد ولی بازم خوبه....عید همگی مبارک باشه

 • بارسا❤

  دوستان رئالی برید بخوابید سال تحویل جانمونید

  • علیرضا م.

   یه نگاه به بالای سرت بنداز :)

 • HASAN 27 (گرگان)

  هرجا سخن از برد بارساست نام داور میدرخشد
  اشاره به 24 پنالتی در 24 ماه و هزاران اخراجی و گل آفساید

  داور همیشه مطمئن خخخ

  • یحیی پرسپولیسی بارسایی دو آتیشه

   دوستان بارسایی کسانی که میان از داوری به نفع بارسا میگن حتی دیس لایکشونم نکنید بزارید تو توهم خودشون باشن اینا با مراجعه به دکتر خوب میشن

  • یحیی پرسپولیسی بارسایی دو آتیشه

   ۲۴ تا پنالتی واسمون گرفتن ۲۴ تا هم به نا حق واسمون نگرفتن

برچسب ها