پاریسن ژرمن 2 - 1 لیون؛ تعقیب صدرنشین ادامه دارد

پاریسن-ژرمن-2-1-لیون؛-تعقیب-صدرنشین-ادامه-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان اونای امری در تیم پاریسن ژرمن موفق شدند از هفته 30 رقابت های لیگ فرانسه در خانه با نتیجه 2-1 از سد تیم لیون عبور کنند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، دیدار تیم های دوم و چهارم جدول در ورزشگاه پارک دو پرنس با پیروزی شاگردان امری به پایان رسید تا این تیم با کسب 68 امتیاز و 3 امتیاز کمتر از موناکو در رده دوم قرار بگیرند.

دقیقه '6 (الکساندر لاکازت)(0-1): خیلی زود تیم میهمان پیش افتاد؛ کرنر ارسالی والبوئنا از سمت چپ، با ضربه سر رافائل در دهانه دروازه و در تیر دوم مقابل لاکازت قرار گرفت تا وی با ضربه سر به راحتی دروازه خالی را باز کند.

دقیقه '34 (آدرین ربیو)(1-1): با وجود اینکه پاریس می توانست دروازه خود را یک بار دیگر، روی یک ضربه کرنر باز شده ببینید، اما سرانجام روی یک و دوی خوب پاستوره با دی ماریا، با نفوذ پاستوره و پاس عرضی او به دهانه دروازه همراه شد تا ربیو با یک بغل پا به راحتی دروازه پیش روی خود را باز کند.

دقیقه '40 (یولین درکسلر)(2-1): لحظاتی قبل از این گل، دپای در موقعیت تک به تک پس از دریبل ترپ، تعادل خود را از دست داد و این فرصت طلایی از دست رفت تا تیمی که گل نزند، گل بخورد! پاس عرضی دیگری از پاستوره، این بار با بغل پای دقیق درکسلر درون دروازه لیون قرار گرفت.

در نهایت بازی با حملات زهر داری که پاریس ترتیب داد و قدر آنها را ندانست، با همین نتیجه 2-1 به پایان رسید.

ترکیب دو تیم و آمار بازی:

1771

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها