مولر: گلزنی من شوک بزرگی به بوندس لیگا وارد کرد؛ ناراحتی روبن به خاطر تعویض نبود

مولر-گلزنی-من-شوک-بزرگی-به-بوندس-لیگا-وارد-کرد؛-ناراحتی-روبن-به-خاطر-تعویض-نبود

وبسایت رسمی برنامه نود - توماس مولر در هفته بیست و پنجم بوندس لیگا موفق شد گلی حساس برای تیمش به ثمر برساند.

به گزارش وبسایت نود، بایرن مونیخ در هفته بیست و پنجم بوندس لیگا با تگ گل توماس مولر در زمین گلادباخ به برتری دست یافت و با 62 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول قرار گرفت. مولر در پایان بازی مقابل گلادباخ گفت:

فکر نمی کنم که فقط باید درباره من صحبت شود، چون به اندازه کافی گل به ثمر نرساندم. اکنون وقت بازی های ملی فرا رسیده و لیگ به خوبی با استفاده از این فرصت می تواند از شوکی که من با گلزنی به آن وارد کردم ریکاوری کند. نکته مهم این است که با وجود 13 امتیاز اختلاف کماکان برای کسب امتیازات بیشتر تحریک می شویم. این دلیل صدرنشینی ما است. چنین اختلاف امتیازی بسیار خوب است و ما با چنین وضعیتی آشنا هستیم و می خواهیم در بازی های آینده دوباره با برد از زمین خارج شویم. از دقیقه اول بازی حریف را پرس کردیم. هفته گذشته در پایان نیمه اول 2-0 از فرانفکورت جلو بودیم اما عملکرد ضعیف تری نسبت به امروز داشتیم.

مولر همچنین درباره اعتراض مولر پس از تعویض شدنش گفت:

به خوبی می توانید ببینید که او کماکان مشتاق است و آتش درون اون کماکان شعله ور است. فکر می کنم عصبانیت روبن به خاطر صحنه ای بود که او فرصت خوبی داشت ولی لواندوفسکی تصمیم گرفت خود ضربه را بزند.

مولر تا پایان هفته بیست و پنجم بوندس لیگا تنها 2 بار موفق به گلزنی شده است اما با ارسال 10 پاس گل یک از بهترین پاسورهای بوندس لیگا محسوب می شود.

 

7899

اختصاصی

نظرات ۲

 • حسن ایصاقی

  من عاشق بایرن مونيخم ۲۲ساله طرفدارشم
  عاشق توماس مولر
  بالاک
  الیور کاهن
  عاشقتم بایرن مونيخ

  • علی

   منم ایضا از سال 99 عاشق بایرنم.. تیم بابرنامه و مدیریت فوق العاده.. از بکن بایر بگیر تا فیلیپ لام همیشه بایرن پر از اسطوره بوده و خواهد بود..

برچسب ها