کلوپ: فردا حس بهتری نسبت به این نتیجه خواهم داشت

کلوپ-فردا-حس-بهتری-نسبت-به-این-نتیجه-خواهم-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی لیورپول از اینکه تیمش پیروزی در خانه منچسترسیتی را از دست داد ابراز ناامیدی کرد.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ پس از تساوی 1-1 لیورپول در خانه منچسترسیتی ضمن تاکید بر اینکه کسب یک امتیاز در این ورزشگاه نتیجه خوبی است عنوان کرد تیمش می توانسته پیروز این بازی شود.

کلوپ پس از بازی به Sky Sports گفت:

یک امتیاز در خانه سیتی اصلا بد نیست. همه تیم ها از کسب یک امتیاز در خانه سیتی راضی خواهند بود. در چند صحنه نتوانستیم بازیکنان آن ها را مهار کنیم اما می توانستیم پیروز این بازی شویم. دروازه بان آن ها چند عکس العمل خوب نشان داد و بین دقایق 50 تا 70 سوار بر بازی بودیم اما نتوانستیم کار را تمام کنیم. سیتی تیم باکیفیتی است و توانست به بازی بازگردد. حق شان بود که گل بزنند. البته ما هم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم.

ذهنیت خیلی خوبی داشتیم و فوتبال خوبی از سوی دو تیم باانگیزه دیدیم. الان از این نتیجه ناامید هستم اما فردا احساس بهتری خواهم داشت. آن ها هم فرصت هایی برای گلزنی داشتند اما فعلا از نتیجه خوشحال نیستم. چند ساعت به من زمان دهید تا دوباره خوشحال شوم. هر دو تیم می توانستند صاحب دو ضربه پنالتی شوند. بازی سریع بود و برای همین داور کار مشکلی داشت. فکر کنم نتیجه عادلانه باشد چون هم می توانستیم این بازی را ببریم و هم می توانستیم ببازیم.

2031

اختصاصی

نظرات ۱

  • s.Gerard

    عشقی یوگی جون، با این بازیکنا و باشگاهی که پول خرج نمیکنه واقعا خوب کار کردی و داری سهمیه میگیری اگه باشگاه یه دروازه بان و چند تا دفاع تراز اول بگیره و یه ذره خرج کنه فصل بعد صد در صد قهرمانیم

برچسب ها