باشگاه آرسنال: مذاکره ای با توخل نداشتیم

باشگاه-آرسنال-مذاکرهای-با-توخل-نداشتیم

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه آرسنال هرگونه مذاکره با توماس توخل را تکذیب کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، نشریه بیلد آلمان مدعی شده بود آرسنال به توخل پیشنهاد جانشینی ونگر را داده است. ولی اسکای انگلیس لحظاتی پیش به نقل از یکی از مقامات رسمی باشگاه آرسنال، هرگونه مذاکره با توخل را تکذیب کرده است.

قرارداد سرمربی فرانسوی در پایان فصل به اتمام می‌رسد و هنوز خبری از تمدید یا جدایی به گوش نرسیده است. امروز منابع مختلف انگلیس از تمایل ونگر به ادامه حضورش در این باشگاه برای یک فصل دیگر خبر داده بودند.

1405

اختصاصی

نظرات ۵

 • آرسنال بدون باخت

  سیمئونه هم جوان گراست و هم خوبهیک بار برای 20سال دیگه می تونه برای آرسنال جوان گرا خوب ابشه هم دفاع بهتر میشه و هم مالکیت کمتر و در عین حال ثمربخشی بیشتر

  • M#J

   سیمئونه دوست داره بره اینتر و اونجا طولانی مدت بمونه آرسنال نمیاد! بهترین گزینه برای آرسنال سرمربی لایپزیکه تا بیاد جوان گرایی بکنه مثل ونگر یا ژاردیم مربی موناکو

 • باواریا

  داداش اسمتو باس بزاری ارسنال بدون برد چند روز پیش ۱۰ تا خوردین که

  • آرسنال بدون باخت

   هنوز افتخار فصل بدون باخت در آخرین قهرمانی لیگو داریم بین رئال یا بارسا یا یووه ی تبانی کدوم این افتخارو داره داداش

  • آرسنال

   بین تیم هایی که گفتی یووه قهرمانی بدون باخت داشته. این که اولین تیم بودیم که بدون باخت قهرمان لیگ سخت انگلیس شده ایم برای ما آرسنالیا یک افتخار هست.کاری که ونگر کرد یعنی قهرمانی بدون باخت رو حتی فرگوسن هم نتونست بکنه . بی احترامی نکردم به جناب فرگوسن.امیدوارم ونگر بمونه واین اوضاع رو درست کنه . به امید موفقیت قرمز های پایتخت ایران و انگلیس.

برچسب ها