مورینیو: من از فرگوسن خواستم تا همراه تیم باشد

مورینیو-من-از-فرگوسن-خواستم-تا-همراه-تیم-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو در مورد حضور فرگوسن در کنار تیم صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، سرآلکس فرگوسن بعد از بازنشستگی در سال 2013، از رختکن منچستریونایتد فاصله گرفت و حتی بارها در مورد این موضوع صحبت کرد که تمایلی برای حضور در تمرینات تیم و یا رختکن منچستریونایتد ندارد. اما با اصرار مورینیو، در این فصل فرگوسن چند باری در تمرینات تیم حاضر شده و حتی در سفرها تیم را همراهی کرده است.

مورینیو سرمربی فعلی منچستریونایتد در مورد حضور فرگوسن در کنار تیم چنین گفته است:

در پایان بازی ها، وقتی که سربابی چارلتون، مدیر اجرایی و سرآلکس فرگوسن از سکوها به پایین می آیند. فرگوسن تنها کسی است که به رختکن نمی آید. اما به او گفتم که؛ در چنین شرایطی، این کار معنایی ندارد. فردی با پیشینه و وقار فرگوسن در باشگاه، باید قادر باشد هر کاری را که یک نفر در جایگاه او قادر به انجامش است، انجام دهد.

هنوز هم رابطه خیلی دوستانه و صمیمی ای با هم داریم. پیام رد و بدل می کنیم، تبریک تولد، تبریک سال نو و غیره. به هر حال او بر اساس میل شخصی خود تصمیمش را این طور گرفته است، اما من به فرگوسن گفتم که؛ سفر ما به لندن با قطار و سفر او با اتومبیل بی معنی است. بنابراین از فرگوسن خواستم تا همراه تیم و بازیکنان در قطار کنار ما باشد. 

فرگوسن آن قدر مودبانه و با ادب رفتار می کرد که شاید در مورد این قضیه اندکی خجالت زده بود. اما این وظیفه ماست که حس ارزش قائل شدن و توجه نسبت به او را نشان دهیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۷

 • میثم تاجی بارسایی

  تو مگه کی هستی برا فرگوسن تعیین تکلیف میکنی؟؟ سرت بکار خودت باشه پیرمرد پرحاشیه!!

 • navid

  مرسی مورینیو !

 • صادق بارسای

  واقعا ادم ازدیدن سرآلکس فرگوسن انرژی میگیره خوشبحال منچستر ک سرمربی ب این بزرگی داشت

 • بهروزاحمدی realmadrid

  احترام توفوتبال
  مدرن اروپاحرف
  اول رومیزنه

 • مهرداد

  پیر مرده دیگه . گناه داره خخ

  • مهرداد

   فرگوشن میگما ...

 • Farjam Rezayi

  به نظرم فرگوسن از تنها مربیانی هست که همیشه به فکر تیمش هست...برعکسِ دوستانمون در ایران که _مدام هم میگن خارجیا رو واسه ما گنده نکنید و از اینکه به خارجیا اعتنای بیشتری میشه شاکی هستن_ که تا از تیمی میرن تبدیل به دشنمش میشن... مگه اسطوره های پرسپولیس و استقلال و سپاهان و تراکتور که مربی تیمهاشون بودن بعد از جدایی از تیم طرفداری کردن؟ تبدیل شدن به دشمن درجه یک تیم سابقشون و توی مصاحبه هاشون علیه تیم سابقشون فقط فحشه که نمیدن مگرنه همه چی میگن! و فقط وقتی دوباره از در دوستی وارد میشدن که قرار بود دوباره برگردن به اون تیم و فیلم میومدن که اینجا خونه ماست :|

برچسب ها