اونزوئه: امیدوارم سال آینده وقت آزاد نداشته باشم

اونزوئه-امیدوارم-سال-آینده-وقت-آزاد-نداشته-باشم

وبسایت رسمی برنامه نود - خوان کارلوس اونزوئه به طور ضمنی اعلام کرد که وی نخستین گزینه بارسلونا برای جانشینی لوییز انریکه خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، لوییز انریکه اعلام کرده است که در پایان فصل از بارسلونا جدا خواهد شد تا این باشگاه از حالا به دنبال جانشین وی باشد. خوان کارلوس اونزوئه، دستیار انریکه که یکی از مهمترین گزینه های کاتالان ها برای جانشینی وی است در حاشیه مسابقات دوچرخه سواری برادرش در خصوص آینده خود به طور ضمنی اعلام کرد یکی از گزینه های اصلی جانشینی انریکه است:

امیدوارم سال آینده زمان کافی برای پرداختن به سرگرمی هایم نداشته باشم. زمانی که به عنوان سرمربی تیم فعالیت می کنید باید سرگرمی های خود را به زمان دیگری موکول کنید.

لوییز انریکه نیز در گذشته اعلام کرده است که امیدوار است خوان کارلوس اونزوئه به عنوان جانشین او در بارسلونا شروع به فعالیت کند. او در این خصوص در کنفرانس خبری پیش از دیدار بارسلونا و والنسیا گفته بود:

غیر ممکن است که با حضور اونزوئه عصبانی بشوم، دوستی من با او قدمت طولانی دارد.

1899

اختصاصی

نظرات ۳

 • میثم تاجی بارسایی

  خخخخخ باحال گفتی که دوس داری سرمربی بارسا بشی!!!

 • بارسلونا❤

  اونزوئه بهترین گزینه است

 • Farjam Rezayi

  من رئالی هستم اما واقعا خیلی اونزوئه رو دوست دارم... وقتی که تازه فوتبال تماشا کردن رو شروع کرده بودم بازیهای آخرش بود اما استیلش واقعا حرف نداشت به عنوان یه دروازبان کوتاه قامت... الان هم که فکر نکنم در زمینه خوشتیپی تو اسپانیا کسی رو دستش باشه
  D:

برچسب ها