کاسمیرو: غیبت سوارز یک مزیت برای برزیل خواهد بود

کاسمیرو-غیبت-سوارز-یک-مزیت-برای-برزیل-خواهد-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی برزیل باید در کشور اروگوئه به مصاف این تیم برود و لوییز سوارز به دلیل محرومیت نمی تواند اروگوئه را در این دیدار همراهی کند.

به گزارش وبسایت نود، مهاجم تیم ملی اروگوئه که در فصل جاری در 41 دیداری که برای بارسلونا به میدان رفته است موفق شده است 31 بار برای این تیم گلزنی کند با این وجود به دلیل محرومیت نمی تواند مقابل برزیل به میدان برود. هرچند که وی در 8 دیدار گذشته تیم ملی اروگوئه تنها 2 بار کارت زرد دریافت کرده است اما دومین کارت زرد وی بد موقع از راه رسید تا وی نبرد حساس مقابل برزیل را از دست بدهد. با این وجود کاسمیرو غیبت سوارز را یک مزیت برای تیم ملی کشورش تلقی کرد:

سوارز بازیکن بزرگی است و نمی توانیم این مسئله را کتمان کنیم که در غیبت او شرایط بهتری خواهیم داشت.

مهاجم باشگاه بارسلونا پس از گاز گرفتن کیلینی، در 4 دیدار ابتدایی مسابقات انتخابی جام جهانی 2014 به دلیل محرومیتی که فیفا برای وی در نظر گرفته بود غایب بود با این حال تیم ملی اروگوئه موفق شد در 3 دیدار از این 4 دیدار به پیروزی برسد. این تیم با حضور سوارز نیز به روند خوب خود ادامه داد و در حال حاضر با 23 امتیاز از 12 بازی در رتبه دوم منطقه آمریکای جنوبی قرار گرفته است. در سوی مقابل برزیل که از زمان سرمربیگری تیته در این تیم نتایج درخشانی کسب کرده است با 27 امتیاز صدر نشین این منطقه است. سرمربی سلسائو اعتقاد دارد در صورتیکه این تیم یک یا دو امتیاز دیگر کسب کند صعود خود به جام جهانی را قطعی خواهد کرد.

1899

اختصاصی

نظرات ۶

 • میثم تاجی بارسایی

  سوارز بهترین مهاجم هدف حال حاضر دنیا!

 • بارسونا❤

  سوارز از پنالدو بهتره ...

  هم بیشتر دریبل میزنه هم بیشتر گل و هم بیشتر پاس گل

  • رئال مادرید+پرسپولیس=عشق

   شوخی نکن.تو افتخارات و مهارت رونالدو رو با سوارز مقایسه نکن.

  • بارسلونا❤

   داداش دقیقا کدوم مهارت رونالدو ؟

   اتفاقا سوارز مهارت گلزنیش خیلی بالاست

   یک سوم گلاش از روی حرکات آکروباتیک بوده

 • محمد علی احمدی

  2

 • blue grana

  سوارز دو بار پوز رونالدو رو با اقای گلی به خاک مالیده چه تو لیورپول چه تو بارسا

برچسب ها