رقابت بایرن مونیخ و دورتموند برای جذب مدافع آینده دار بنفیکا

رقابت-بایرن-مونیخ-و-دورتموند-برای-جذب-مدافع-آینده-دار-بنفیکا

وبسایت رسمی برنامه نود - بایرن مونیخ و دورتموند تلاش های خود برای جذب نسلون سمدو را آغاز کرده اند.

به گزارش وبسایت نود، نسلون سمدو مدافع راست باشگاه بنفیکا یکی از آینده‌دار ترین بازیکنان در این پست محسوب می شود و تیم های زیادی این بازیکن را در چند وقت اخیر زیر نظر گرفته اند. در کنار دو باشگاه سرشناس آلمانی، منچستر یونایتد هم در ماه های اخیر یکی از تیم های خواهان این بازیکن بوده است.

نشریه رکورد پرتغال مدعی شده است که سون میسلینتات استعدادیاب ارشد و مسئول استعدادیاب های باشگاه بایرن مونیخ در هفته اخیر به صورت شخصی بازی این بازیکن را از نزدیک نگاه کرده و تحت تاثیر کیفیت بازی او قرار گرفته است. بایرن مونیخ سمدو را برای جانشینی فیلیپ لام در نظر گرفته و از سویی دیگر با پا به سن گذاشتن رافینیا جذب یک بازیکن برای این پست ضروری به نظر می رسد. سمدو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دو بار مقابل دورتموند به میدان رفت و مسئولان فنی این باشگاه نیز هم اکنون به دنبال امضا قرارداد با مدافع راست تیم ملی پرتغال هستند.

سمدو در تمامی 39 بازی این فصل بنفیکا در ترکیب اصلی قرار گرفته و تا 2021 با این باشگاه قرارداد دارد. رسانه های پرتغالی از وجود بند خروج 80 میلیون یورویی در قرارداد این بازیکن خبر داده اند.

 

7899

 

اختصاصی

نظرات ۳

 • شایان

  بایرن بگیرش

 • Takzang1984

  سلام
  بایرن این بازیکن رو و دمبله رو هم بگیر .... عالی میشه

  • Amin

   چیز دیگه؟دورتموند بسازه بایرن بخوره!رو ک نیست سنگ پای قزوینه

برچسب ها