ابراهیموویچ: رکورد شکست ناپذیری منچستر یونایتد ارزشی ندارد

ابراهیموویچ-رکورد-شکست-ناپذیری-منچستر-یونایتد-ارزشی-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - زلاتان ابراهیموویچ معتقد است مورینیو در مورد انتقاد از بازیکنان منچستریونایتد حق داشته است.

به گزارش وب‌سایت نود، پس از تساوی منچستریونایتد مقابل اندرلخت در لیگ اروپا، ژوزه مورینیو به انتقاد از عملکرد مهاجمان تیمش پرداخته بود. زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم باشگاه اما معتقد است این انتقادات درست و به جا بوده است. وی به نقل از اسکای در این باره گفت:

به نظرم او در این باره حق داشته است. من کمی در این بازی احساس خستگی می‌کردم ولی به نظرم این بهانه‌ی خوبی نیست و باید خیلی بهتر از این عمل می‌کردم.

این بازیکن سوئدی که در این فصل 44 بازی برای تیمش کرده و 28 بار گلزنی کرده است، ادامه داد:

من در مورد خودم صحبت می‌کنم و به نظرم در این بازی عملکرد خوبی نداشتم. ما این فصل بازی‎های زیادی داشتیم و من تقریبا در همه‌ی آن‌ها بوده‌ام. یک ماه دیگر از فصل باقی مانده است و ما باید در لیگ برتر و لیگ اروپا به رقابت ادامه دهیم.

شیاطین سرخ 21 بازی اخیر خود در لیگ را بدون شکست پشت سر گذاشته‌اند. با این حال، 10 تساوی در این دیدارها باعث شده این رکورد ارزشی برای زلاتان نداشته باشد. وی گفت:

چلسی تیم خیلی خوبی دارد چون در غیر این صورت صدرنشین لیگ نبود. با این حال آن‌ها هر هفته یک بازی انجام می‌دهند که خود تفاوت زیادی ایجاد می‌کند. در انتهای فصل ما بازی‌های خیلی بیشتری از آن‌ها خواهیم داشت. آن‌ها در اروپا نبودند و در جام اتحادیه نیز زود حذف شدند. رکورد شکست ناپذیری ما چیز مهمی نیست و من ترجیح می‌دادم به جای آن صدرنشین لیگ باشیم.

گفتنی است منچستریونایتد از ساعت 19:30 یکشنبه میزبان چلسی خواهد بود.

1405

نظرات ۱

 • بهروزاحمدی realmadrid

  زلاتان
  شگفت انگیز
  قهرمانی ارتش
  سرخ آسیا
  یه دنیامبارک

برچسب ها