آلونسو: مقابل بهترین تیم جهان بازی خواهیم کرد؛ حس ویژه ای دارم اما فقط به صعود فکر می کنم

آلونسو-مقابل-بهترین-تیم-جهان-بازی-خواهیم-کرد؛-حس-ویژه-ای-دارم-اما-فقط-به-صعود-فکر-می-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - ژابی آلونسو می گوید اگر چه رئال مادرید بسیار قوی است اما بایرن مونیخ شانس صعود به مرحله بعدی را دارد.

به گزارش وبسایت نود، ژابی آلونسو هافبک 35 ساله اسپانیایی دوباره به سانتیاگو برنابئو برمی گردد ولی این بار پیراهن بایرن مونیخ را برتن خواهد داشت. با وجود باخت 2-1 در بازی رفت، آلونسو می گوید که آن ها کماکان از شانس صعود برخوردار هستند.

آلونسو در کنفرانس خبری قبل از بازی مقابل رئال مادرید گفت:

من بخاطر بازگشت خیلی هیجان زده هستم و همیشه آرزوی بازگشت به اینجا را داشته ام. می دانیم که کار دشواری در پیش داریم چون ما به مصاف بهترین تیم جهان می رویم و این بزرگ ترین چالش برای ما خواهد بود.

بازی بسیار بزرگی مقابل تیمی بزرگ خواهد بود اما ما هم اهداف خود را داریم. کار دشواری در پیش داریم اما ما سعی خواهیم کرد بهترین نمایش را داشته باشیم.

آلونسو درباره بازگشت به سانتیاگو برنابئو گفت:

حس ویژه ای خواهم داشت چون من برای پنج سال اینجا بازی کرده ام. از حضورم در اینجا بسیار لذت بردم و لحظات بسیار خوبی اینجا داشتم، لحظاتی که هنوز با آن ها زندگی می کنم.

می دانم که سانتیاگو برنابئو ورزشگاهی جادویی است اما اکنون زمان خوبی برای فکر کردن در این باره نیست. ما برای کار سختی که در پیش داریم آماده ایم.

زمان کافی برای فکر کردن به اینکه آیا فردا آخرین بازی من در اروپا خواهد بود یا نه ندارم. من فقط به برد فکر می کنم و مطمئن هستم تمام تلاشم را خواهم کرد که این بازی تبدیل به آخرین حضورم در رقابت های اروپایی نشود.

7899

اختصاصی

نظرات ۷

 • عارفcr7

  ما هم هنوز دوست داریم اسطوره

  • Cr7-16

   رئال مادرید ۳-۱ بایرن مونیخ

 • رئال حذف شد

  رئال قاطعانه حذف خواهد شد
  بائر محکوم به برد است
  روبن لوا مولر لام مطمئنا با بازی عالی رئال رو تحقیر خواهند کرد

 • 11تایی ها

  باکارا .بارسلونا .....هرچقد دوست دارید کری بخونید قبل بازی رفتم اینکاروکردید.فقط ی خواهش بعد بازی قایم نشید

  • حمید رئالی

   نه عزیزم این ها قایم نمی شن بلکه پشت سر اتلتیکو و یونتوس شروع به کری خونی می کنند

 • رئال مادرید+پرسپولیس=عشق

  تیمم رئال بهترین و پر افتخارترین تیم دنیاست.به امید بازی پر قدرت و برد در بازی فردا.عشق رئال.

 • Rock7

  بدرستی که برنابئو یه ورزشگاه جادوئی است ،همه ی بازیکنان ویا حتی مربیانی که میان رئال ،عاشق باشگاه میشن و با تک تک اون لحظات زندگی میکنن و لذت میبرن وتا آخرین لحظات عمرشون به این موضوع اعتراف میکنن و افتخار ،مادرید یه زندگیه جادوییه

برچسب ها