مورینیو: می دانستم چطور کار چلسی را سخت کنیم

مورینیو-می-دانستم-چطور-کار-چلسی-را-سخت-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو در مورد پیروزی تیمش مقابل چلسی صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد بالاخره به روند ناکامی خود در بازی های اخیر مقابل چلسی پایان داد و با کسب برد خانگی مقابل صدرنشین، شانس هایش را برای کسب سهمیه حفظ کرد. شیاطین سرخ که هشت بازی بود در لیگ برتر مقابل چلسی به پیروزی نرسیده بودند و در این فصل دو بار مقابل تیم کونته طعم تلخ شکست را چشیده بودند، با وجود غیبت چند بازیکن کلیدی خود، موفق به شکست چلسی صدرنشین شدند. ژوزه مورینیو در توضیح پیروزی تیمش مقابل چلسی می گوید:

حتی قبل از بازی در جام حذفی هم می دانستم اگر دو بازیکن پشت سر دیگو کاستا (ادن هازارد و پدرو) را کنترل کنیم، و فضای کار را برای آن ها ببندیم و همچنین به بازیکنان کناری چلسی اجازه حرکت ندهیم، کار برای آن ها خیلی سخت خواهد شد.

تکرار می کنم که چلسی در ضدحمله تیم قوی ای است، و وقتی توپ را در اختیار داشته باشند کار برای آن ها سخت تر می شود. بنابراین وقتی آن ها توپ را در اختیار داشتند، ما فشرده می شدیم تا فضاها را ببندیم و وقتی به دنبال ضدحمله بودند، سعی می کردیم منفذها را برای بازیکنانی که اشاره کردم، ببندیم. دیگو کاستا بازیکن خطرناکی است ولی باید موقعیت بازیکنان پشت سر او را کنترل می کردیم. در بازی جام حذفی هم تلاش کردیم این کار را بکنیم ولی با ده نفر انجام این کار سخت شد.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • به امید قهرمانی تاتنهام

    چلسی تازه به دوران رسیده می خواست منچستر بزرگ رو دبل کنه ! خخخخ

  • reza

    کسی که زهر درست میکنه پادزهرش هم داره . پایه گزاره این چلسی خود آقای خاص بود . خودش کاستا و پدرو و ویلیان و... خرید و بهشون یاد داد چطور ضد حمله بزنند . خودشم میدونه چطور کنترلشون کنه

برچسب ها