نویل: هازارد هنوز با بهترین‌ها فاصله دارد

نویل-هازارد-هنوز-با-بهترینها-فاصله-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - گری نویل طی صحبت‌هایی به انتقاد از ادن هازاراد پرداخته است.

به گزارش وب‌سایت نود، پس از پیروزی شیاطین سرخ مقابل چلسی در دیدار اخیر دو تیم، گری نویل در برنامه‌ی دوشنبه شب Monday Night Football گفت این دیدار نشان داد هازارد هنوز باید برای رسیدن به بالاترین سطح ممکن تلاش بیشتری بکند. وی در این باره گفت:

همیشه معتقد بوده‌ام او جای پیشرفت بیشتر از این دارد. به نظرم او با بازیکنان فرصت طلب و جاه طلبی مثل رونالدو و مسی فاصله دارد. به نظرم او خیلی زود شرایط را پذیرفت و در این بازی کا را برای هررا آسان کرد. 

نویل ادامه داد:

اینکه کسی مامور مهار یک بازیکن باشد در مناطق میانی زمین امکان پذیر است ولی در کناره‌ها خیلی دشوار خواهد بود. هازارد باید بیشتر به گوشه‌ها می‌رفت و در آن صورت شانس بیشتری برای آزاد شدن از هررا داشت. او باید صبر بیشتری از خود نشان می‌داد و بیشتر در کنار خط طولی بازی می‌کرد. او خیلی راحت این موضوع را پذیرفت و برای تغییر آن تلاشی نکرد. 

1405

نظرات ۵

 • احمد

  ببخشید از دوستان یک سوال داشتم آیا همه بازیکنان گاهی اوقات افت می کنند و دوباره می درخشند حتی ستارگان بزرگی مانند رونالدو ، مسی ، ابراهیموویچ ، نیمار و سوراز و گرت بیل آیا این ستارگان بزرگ نیز روز افت و بد دارند؟ البته منظورم بصورت موقت است نه دائم .

  • Gunner

   من نظرم اینه که ستاره های نسل جدید فوتبال پوشالی هستن وخیلیا هم اسمشویدک میکشن و ساختگی هستن..نسل قبلی چندبرابر ارزششون بیشتر از امزوزیا هس.تو بازیکنایی که نام بردی رونالدو و ابراهیموویچ تقریبا افت ندارن چون روحیه بردشون عالیه ..همشون هم تو تیمهای پر مهره هستن..مثلا شیرر تو نیوکاسل رو میشه با اینامقایسه کرد؟فوتبال دهه 90تا2006 یه چیز دیگه بود ..الان خیلی تجاریه اونموقع فوتبالی تربود

 • Gunner

  هازارد به نظر من دربهترین حالتش خامه رو کیک هس یعنی بدون کیک به درد نمیخوره..اوزیل اگه خاموش نباشه اونم خامه هس اما خوشمره تر..اما ستاره کسی هس که بارتیمو به دوش بکشه که درفوتبال امروز نادره..فوتبال ماشینی شده امثال پوگبا کانته اوزیل هازارد و.....آپشن اضافی هستن و تنهایی قابل استفاده وفروش نیستن..

 • عشق =پرسپولیس +بارسلونا

  نمیگه هررا عالی بود میگه این بدبود

  • V

   چون آزارد واقعا بازیکن بیش از حد بها داده شده ای هست

برچسب ها