آلوز: بارسلونا بهترین تیم جهان است؛ غرور برخی افراد مانع بازگشتم به بارسا می شود

آلوز-بارسلونا-بهترین-تیم-جهان-است؛-غرور-برخی-افراد-مانع-بازگشتم-به-بارسا-می-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - یوونتوس در دیدار رفت موفق شد بارسلونا را با حساب 3-0 از پیش رو بردارد تا برای صعود کار ساده تری در پیش داشته باشد.

به گزارش وبسایت نود، دنی آلوز که پس از 8 سال حضور در بارسلونا ابتدای فصل راهی تورین شد برای نخستین بار با لباس تیمی غیر از بارسلونا در نیوکمپ به میدان خواهد رفت. او پیش از دیدار برگشت مقابل بارسلونا با اعلام این موضوع که بارسلونا همچنان بهترین تیم جهان است ادامه داد با توجه به دیدار بارسلونا و پاریسن ژرمن و بازگشت خارق العاده بارسلونا 60 درصد احتمال صعود از این مرحله برای ما وجود دارد. او در کنفرانس مطبوعاتی پیش ز این دیدار گفت:

بازگشت به نیوکمپ با لباسی غیر از بارسا حس عجیبی به من می دهد. این اولین باری است که این موقعیت را دارم. برای بارسلونا احترام بسیاری قائلم اما احتمال صعود ما 60 درصد خواهد بود. یوونتوس رقبایش را با کاملترین جزئیات آنالیز می کند، بنابراین به خوبی می دانیم چه چیزی می خواهیم و چگونه باید به هدفمان دست یابیم. با این وجود اگر موفق شویم بارسا را حذف کنیم بهترین تیم جهان را حذف کرده ایم.

در حالیکه بیانکونری از سال 1996 تا به امروز هرگز موفق نشده است قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند آلوز در ادامه افزود:

اینجا هستیم تا با یکدیگر تلاش کنیم و تجارب گذشته خود را به کار بگیریم و اهدافمان را دنبال کنیم. هدف ما قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

دنی آلوز در ادامه به انتقاد از کادر مدیریتی باشگاه بارسلونا پرداخت و حضور و غرور آن ها را مانع بازگشت او به بارسا نامید:

غرور برخی افراد مشخص باعث می شود تا نتوانم به بارسلونا بازگردم. آن ها به شدت مغرور هستند و هرگز متوجه نخواهند شد که غرور آن ها چه حسی در من به وجود آورده است. همه چیز در اینجا برای من فوق العاده بود با این حال بارسلونا باید دست به تغییر بزند و افراد مغرور را از کادر خود خارج کند.

او در ادامه در خصوص هم تیمی های سابق خود، اینیستا و لیونل مسی افزود:

بخاطر زیبایی های فوتبال امیدوارم آندرس و لئو به شکلی که من از بارسلونا جدا شدم از این تیم خارج نشوند، آن ها اسطوره های بارسا هستند و امیدوارم به همراه این تیم بمانند اما من نمی توانم در تصمیم آن ها تاثیرگذار باشم.

1899

اختصاصی

نظرات ۲

  • هادی

    بعداز رئال ویووه وبایرن بهترین تیم بارسا هس

  • benjamin

    دنی هنوزم یکی از بهترین راست های دنیاست حیف که بارسا نتونست نگهش داره

برچسب ها