مورینیو: انتقاداتم به زلاتان وارد نبود

مورینیو-انتقاداتم-به-زلاتان-وارد-نبود

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو در مورد انتقاداتش بعد از بازی با اندرلخت صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد پنج شنبه هفته گذشته در دیدار رفت از یک چهارم نهایی لیگ اروپا، به مصاف اندرلخت رفت و علیرغم خلق موقعیت های فراوان، فقط به یک گل رسید و در نهایت اندرلخت توانست با زدن گل تساوی، بازی را 1-1 کند. مورینیو در پایان آن بازی با انتقاد از قوای هجومی تیمش چنین گفت:

فقط باید خودمان را سرزنش کنیم، چرا که در نیمه دوم فرصت های خوبی برای گلزنی داشتیم ولی استفاده نکردیم. در نیمه دوم توپ های زیادی از دست دادیم، تصمیمات اشتباهی در بخش هجومی گرفتیم، پاس های خوبی ارسال نکردیم و در یک سوم هجومی حریف بی دقت بودیم، نتیجه همه این ها این بود که از فرصت ها و کنترلی که روی بازی داشتیم، استفاده کامل را نبردیم. تیم در بخش دفاعی عملکرد خوبی داشت ولی با یک اشتباه، مجازات شدیم. باید از فرصت هایمان استفاده می بردیم و کار حریف را تمام می کردیم، این کار را نکردیم و در نهایت رقیب توانست به گل تساوی بخش برسد. از منظر دفاعی عملکرد خوبی داشتیم، حتی وظایف دفاعی ای که برای رشفورد و لینگارد تعیین کرده بودیم، به خوبی اجرا شد. اما در فاز هجومی، در زمینه زمانبندی، تصمیم گیری و پاسکاری خوب نبودیم. فرصت هایی هم داشتیم که از دست رفت و مثل خیلی از اوقات فصل جاری با وجود موقعیت های خوب گلزنی، به اندازه کافی گل نزدیم.

اما مورینیو در آستانه دیدار برگشت، درباره صحبت هایش بعد از بازی رفت، عنوان کرده انتقادی به زلاتان نداشته است:

از زلاتان ناامید نشده بودم، طرف صحبت هایم تیم بود، از اینکه این همه فرصت را از دست دادیم، متاسف بودم. بازی در دست ما بود و باید کار حریف را تمام می کردیم. اگر در آن مسابقه 3-0 پیروز می شدیم، آن وقت بازی پنج شنبه شب، مثل یک بازی دوستانه می شد و می توانستیم بدون فشار راحت به زمین برویم و این فرصت را در اختیار تونزیبی و سایر بازیکنان جوان تیم قرار دهیم. کار سختی در بازی رفت نداشتیم ولی استفاده نکردیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • reeza

    حالا نباید حسرت بخوریم مرد . مطمئنم که پر گل میبریم تو جهنم اولترافورد

برچسب ها