بارسلونا 0 - 0 یوونتوس؛ دفاع پولادین بانوی پیر اعتقادی به معجزه نداشت

بارسلونا-0-0-یوونتوس؛-دفاع-پولادین-بانوی-پیر-اعتقادی-به-معجزه-نداشت

وبسایت رسمی برنامه نود - دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در دیدار برگشت به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم بارسا و یووه در حالی در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف یکدیگر رفتند که بارسا با توجه به شکست 3-0 دیدار رفت نیاز به چیزی شبیه به معجزه داشت تا بار دیگر به راه خودش در این مسابقات ادامه دهد.

بارسا در ابتدا موفق نشد آنگونه که باید و شاید مالکیت توپ را در اختیار بگیرد و بازی هوشمندانه یووه شرایط را در ابتدا برای کاتالان ها دشوار کرد. در ادامه بارسا سوار بر بازی شد و می توانست توسط سوارز به گل برسد اما پاس این بازیکن هیچ بازیکنی از بارسا را صاحب توپ نکرد، در ادامه هیگواین نیز موقعیت گلزنی داشت که ضربه او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقایق ابتدایی هر دو تیم با ارائه دیداری هجومی هر لحظه روی دروازه حریف موقعیت سازی کردند تا شاهد دیداری جذاب باشیم.

دقیقه ۱۶: ارسال در عمق تماشایی مسی آلبا را در عمق می توانست صاحب توپ کند اما این بازیکن به توپ نرسید تا موقعیتی اسثنایی برای بارسا از بین برود.

دقیقه ۱۹: همکاری آلبا، سوارز و نیمار، مسی را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد اما ضربه او با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بارسا که سراسر حمله بود به حملات خود ادامه داد و موقعیت های خوبی را از دست داد.

در اواخر نیمه نخست بازی اندکی از سرعت افتاد و دو تیم موفق نشدند حملات پر دامنه خود را ارائه دهند. همچنین قضاوت عجیب داور این دیدار عاملی شد تا بازیکنان و هواداران بارسلونا با خشم این دیدار را ادامه دهند. در نهایت نیمه نخست با حملات هر دو تیم پی گیری شد تا شاهد دیداری جذاب در این نیمه باشیم با این وجود بارسا موفق نشد به آنچه می خواست دست یابد

 

نیمه دوم نیز بارسا آهنگ دروازه حریف را داشت و می توانست با حرکت انفرادی نیمار موقعیت خوبی داشته باشد اما پوشش کیلینی مانع گلزنی او شد.

دقیقه ۴۸: روی اشتباه آلبا در میانه میدان هیگواین پاس خوبی را برای کوادرادو ساختع و پرداخته کرد اما ضربه او با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۲: یک دوی مسی و نیمار بازیکن آرژانتینی را صاحب موقعیت شوتزنی کرد، مسی در بین بازیکنان حریف در شرایطی نه چندان مناسب ضربه اش را روانه دروازه کرد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۴: دفع توپ مدافعین یووه در اختیار مسی قرار گرفت، او ابتدا روبرتو را صاحب توپ کرد اما بعد از یک رفت و برگشت پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شوتزنی شد. مسی از پشت محوطه ضربه زیبایی را به سمت دروازه یووه روانه کرد اما کیلینی با تاثیری که روی توپ داشت باعث شد تا بارسا از رسیدن به گل محروم شود.

قضاوت بحث برانگیز داور در این نیمه نیز ادامه داشت و برخورد پیانیچ با بوسکتس از نظر او خطایی تشخیص داده نشد تا این بازیکن با ضربه ای سنگین تراشتگن را به زحمت بیاندازد. ضربه او با برخورد به مدافعین بارسا تغییر جهت داد و می رفت تا از زیر طاق دروازه به گل بنشیند اما تراشتگن در آخرین لحظه توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۷: ارسال نیمار از روی کرنر با خروج اشتباه بوفون همراه شد، توپ در اختیار سوارز قرار گرفت و این بازیکن مسی را در شرایطی نه چندان مناسب صاحب توپ کرد. اما مسی ضربه اش را روانه آسمان کرد تا بارسا همچنان در پی گلزنی باشد.

دقیقه ۷۱: همکاری مسی و روبرتو با ضربه پای چپ این بازیکن همراه شد اما ضربه او با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بارسا باز هم به حملات خود ادامه داد اما دفاع یووه خیال گل خوردن نداشت. یووه نیز روی ضد حملات موقعیت های فوق العاده ای به دست آورد، خدیرا روی یکی از این ضد حملات این فرصت را داشت تا مانژوکیچ را صاحب موقعیت گلزنی کند اما ضربه آرام او در اختیار تراشتگن قرار گرفت.

در نهایت نیمه دوم این دیدار نیز همانند نیمه نخست ادامه پیدا کرد، بارسا به حملات گسترده دست زد اما دفاع مستحکم ووه اجازه گلزنی را به این تیم نداد تا بارسا وداعی تلخ با رقابت ها داشته باشد و یووه خط و نشانی جدی برای سایر رقبای این رقابت ها بکشد.

 

خلاصه این دیدار را اینجا ببینید

1899

اختصاصی

نظرات ۱۳۲

 • حسین یوونتوس

  بارسایی ها مثلث ام اس ان همین بود؟؟؟؟شما که میگفتید بی بی سی رو نابود میکنید...

  چرا اینقدر مغرورید؟؟؟ بازی رو جبران کردید؟؟؟؟کی بود میگفت بارسا ۶ تا گل میزنه؟؟؟کی بود میگفت تو بازی رفت کار یووه رو تموم میکنیم؟؟؟

  این بود همون بارسا که الکی تعریفش میکردین؟؟؟؟ این بود جهنم نیوکمپ؟؟؟معجزتون کجاست؟؟؟

  ادمین بچاپ

  • RezaNrzdh

   دقیقا از روزی که قرعه افتاد و بارسایی ها اومدن گفتن راحت یووه رو میبریم...منتظر 30 فروردین بودم که ببینم امروز چه حرفی واسه گفتن دارن؟
   ایشالا برای سه گانه
   حذفی که فینالیم... لیگ رو که مث همیشه مال ماست... یه سه بازی هم توی لیگ قهرمانان تا قهرمانی

  • بارسلونا❤

   ما باختیم ولی مردونه بازی کردیم ....
   من از بازی تیمم راضی بودم و ای کاش بازی رفت هم همینجوری بازی میکرد ......

  • 11تایی ها

   بارسایی ها چرا قایم شدن خخخخ

  • محمدتاجی بارسایی❤

   تلخ ترازحذف،
   اشک های نیماره
   واقعاآزاردهنده بود....!


  • ❤⭐️❤

   نميشه كه هميشه شانسلونا باشيد ...

  • تاج .. fc barcelona

   جو نده باو ... بازی برد و باخت داره 2 فصل پیش تو فینال ما بردیم حالا شما ... دفاعتون خوب بود و نمیشد گل زد واقعا نمیشد، هر چند از انریکه هم نباید گذشت به خاطر بازیکنایی که از دست داد و بازیکنهایی که خرید و سبک بازی که معلوم نیست چه مدلیه یه بار خوبه یه بار بد(این فصل) بارسا و سانتر آخه؟؟؟؟؟؟؟
   در کل به بارسا افتخار میکنم، هر چند سال یک فصل بد بودن خیالی نیست

  • ❤KINGMESSI10

   بزرگی یعنی
   وقتی پیروز
   میشویم یک
   اتفاق عادی است
   اماوقتی شکست
   میخوریم تمام دنیا
   جشن می گیرند!!!!
   #فراتر-از-یک-باشگاه
   باااااااااااااارساااااااااااااا

  • درجستجوی حقیقت

   جذابیت فوتبال به همین غیرقابل پیش بینی بودنشه.msnوحتی2-3بازیکن دیگه توپهاشون توچهارچوب نبودومتاسفانه بارساحذف شد.

  • مم

   ریالی ها حق ندارن تو پیروزیه ما خودشونو سهیم کنن چرا که به اونا جای ۳تا ۴تا خواهیم زد.

  • درجستجوی حقیقت

   امیدوارم دوستان متوهمی که بایک بازی اشتباهات به نفع بارسا(بازی باپاریسن ژرمن)می گفتندیوفا وغیره طرفداربارسان ازتوهم بیرون اومده باشن

  • مهدی

   فکر میکردن داورش همون آیتکینه

  • یووه قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه

   این جا می خوام به عنوان یک یوونتوسی از بارساییهایی که به ما تبریک گفتند تشکر کنم و بهشون بگم امیدوارم مثل شماها خیلی بیشتر بشه و یکجوری نباشه بعد باخت کار به توهین سنگ و .... بکشه.

   شخصا امیدوارم دور بعد به رئال بخوریم.

  • عشق یعنی استقلال و رئال **

   یوونتوس بیا منتظریم
   البته یوونتوس قابل ستایش بازی کرد

  • erfan.cr7

   مثلث هجومی ویران کننده واتشین و خوفناک و رعب اور MSN :
   2-0مالاگا
   3-0 یووه
   4-0 پاریس
   0-0 یووه در جهنم نیوکمپ:)
   کریس کبیر کهکشانی 5 گل به نویر و از دست دادن ادامه فصل برای نویر برای فشار زیاد

  • چنگیز

   شک نکنید فینال بین موناکو و اتلتیکو هست که آخرش موناکو قهرمان اروپا میشه . موافق ها لایک کنن

  • نوید

   هر کی میخواد قهرمان بشه ولی یووه نشه حتی مادریدی ها بشن ولی یووه نشه
   انقدر حال میکنم برن فینال بخورن به مادریدی ها تو راموس تایم یه گل بخورن اونوقت اشکهای دیبالا رو ببینم انقدر حال میکنم که نگو

  • عباس

   پرز : من گوی لستر را سرد کردم که با لستر بازی کنیم
   چرا بایرن دراومد؟؟

   اتحادیه اروپا: ما که نمُردیم
   داور را مجاب میکنیم که رفت و برگشت بایرن ده نفره بشه و بازیکنانش عصبی بشن

   پرز: چه ضمانتی داره که ما اونا را ده نفره شدن ببریم؟؟

   اتحادیه اروپا: گل آفساید واستون نمیگیریم

   پرز: ایوووووولللللل
   فردا پول توو حسابتونه


   خخخخهخه

  • علی بارسایی دو آتیشه

   البته اعتقاد دارم حق به حق دار رسید یووه از هر لحاظ شایسته قهرمانی در چمینز لیگ هست و تیمی که بدون اما و اگر و اشتباهات داوری به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنه شایسته قهرمانی هست. در مورد بارسای کبیر هم باید بگم از ماست که بر ماست و به عبارتی هر چی بکاری اونو در آخر درو می کنی . بارسای کبیر مدتهاست که بعد از لاپورتا ، مدیران و کار فنی شایسته ای بخودش ندیده . البته انصافا انریکه هر چی در توان داشت واسه بارسای کبیر گذاشت ولی این کافی نبود.بارسای کبیر نیاز به یک تغییر و تحول داره هم در زمینه مدیریت و هم کادر فنی و هم تقویت تیم.. لاماسیا نابود شده ، از وقتی روسل و بارتمئو اومدن هیچ ارزشی و بهایی به تیم پایه و لاماسیا ندادن و هیچ استعدادی که بتونه آینده بارسای کبیر رو تضمین کنه از لاماسیا به تیم اصلی معرفی نشد ، فراموش نشه ژاوی - اینیستا و لئو مسی کبیر از لاماسیا به دنیای فوتبال معرفی شدن در واقع الان شاهرگ حیاتی بارسای کبیر از کار افتاده. لاماسیا باید احیا بشه . بارسای کبیر نیاز به تغییر نگرش در ساختار باشگاهش داره تا بلایی که سر میلان و منچستر یونایتد اومد سر بارسای کبیر نیاد.

  • بارسلونا پاینترازیه تیم محلی

   خخخخخ چقدردلم خنک شدباحذف بارسلونای مغرور....انشالله یک شنبه هم رئال مادریدسه یاچهارتامیزنه که امسال سال بارسلوناتکمیل بشه..خخخخخ

  • علی13

   حسین جون معجزه نبود چون داور باهاشون نبود وگرنه هر داوری بود با این همه تمارض سوارز و نیمار اقلآ دو تا پنالتی برا بارسا میگرفت و یه نفرم اخراج میکرد.فقط افسوس که یووه 3 تا هم بازی برگشت نزد.این بارسا پتانسیل 6 تا خوردنم داشت.

  • حسین

   به عنوان یه بارسایی به یوونتوسی ها تبریک میگم واقعا یونتوس تو باز رفت سرتر بود نتیجشو هم دید
   دفاعی بی نقص و خیلی قدرتمند دست و پای بارسا رو بست
   این یونتوس مستحق قهرمانیه و میتونه سه گانه هم بگیره
   انشاالله بوفون دروازه بان تمام نشدنی فوتبال طعم چمپیونسو بکشه چون واقعا مستحقشه .
   بارم تبریک میگم من که از باخت تیمم ناراحت نیستم چون که واقعا بد بود به ویژه بازی رفت و میدونم که کارمون هم تو لالیگا بخاطر وجود رئال و اختلافی که افتاده واقعا سخته ولی نباید نا امید شد و تا اخر جنگید.
   ما 1%شانس داشته باشیم 99%ایمان داریم

  • میلان بارسا استقلال

   بارسا خداییش خوب بازی کرد ولی ضربات اخرو خیلی بی دقت میزدن وگرنه حداقل سه تا گل میزد

  • توفیق

   پرچم یووه همیشه بالا بوده و هست پارسال در یک غافلگیری مغلوب بایرن شدیم ولی امسال دیگه از اون خبرا نیست با اینکه هر سال کلی ستاره از دست میدیم ولی بارسا رو لوله کردیم امیدوارم یووه و رئال برن فینال

 • حسین رئالی

  انریکه : ۵ تا میزنیم


  الگری : شب خوش :)

  • مسعود گل باشی

   خخخخخخخخخخخخ دمت گرم عالی بود

  • ما همين ديروز جام گرفتيم شما چند ساله نگرفتيد؟؟

   غولهاي دفاعي يوونتوس حتي اجازه ندادن داور به سود شانسلونا سوت بزنه چه برسه اينكه مسي شوت بزنه ..

 • بهروزاحمدی realmadrid

  رئال
  فراترازیک باشگاه !!!!!!

  • manutd

   تیمِ شما هم به لطف داور اومد بالا ولی صددرصد تو نیمه نهایی حذف میشه ، خخخخخ

  • علی رئالی

   درجوابmanutdباید بگم که این حرفاروهم مقابل بایرن میزدید هیچوقت سوزشها به آرزوهایشان نمیرسندونخواهندرسید

  • باواریایی

   داور مادرید فراتر از آفساید

  • محمد

   نه دیگه امسال یووه غیر قابل کنترله واقعا دیوانه وار قدرتمنده.

 • داورسلونا

  من همین جا از هواداران بارسا و جامعه ی بزرگ فوتبال عذرخواهی می کنم که داور چهار تا پنالتی برای بارسا نگرفت تا به جمع سرورش رئال بپیونده.

  • mehran

   جک سال جهنم نیوکمپ وزدن 5گل به یوونتوس بود

  • SFFDF

   6تا نگرفت!

 • sha.sa

  بازی بدی نبود
  امسال یووه قهرمانه
  اشکای نیمار خیلی ازار دهنده بود

  • بارسلونا❤

   بخدا من از اشکای نیمار گریم دراومد

 • حسین

  فک کنم امشب همه تفاوت رونالدویه بزززززرگ و مسی رو دیدن ، رونالدو مرد روزایه سخته ، اما مسی تو لحظه هایه سخت خودش یه بحرانه دیگس

  • کمک داور بازی بایرن و ریال مالدیو

   گل دوم و سوم پنالدو آفساید بود پرز بهم گفته بود نگیر

  • داورسلونا

   مسی هم مرد روزای سخته.
   البته جلوی گرانادا و لوانته.
   خخخخخخخخخخخخخ

  • Hossein

   دروازه خالی آفساید نه تنها درخشش نیس بلکه فاجعس
   من خودم ترجیح میدم مسی چنین گل هایی نزنه
   فقط یادمه 2سال پیش مسی با بواتنگ و نویر چکرد

  • اف سی هالیوود

   اره مرد روزای آفسایده

  • امین

   تفاوت به این که گل افساید بزنی و تو سنتیاگو توسط هوادارا هو بشی در صورتی که سه تا گل هرچند افساید زدی نیست .
   تفاوت اشک های نیمار نیست.
   تفاوت اینه که نویر بیست دقیقه با انگشت پای شکسته جلوی ریال بازی کرد و هیچی نگفت تا اخر بازی
   تازه اخرشم ریال با داور و گل های افساید بایرن رو ده نفره برد

 • titan

  ادم دفاع یوونتوس رو میبینه یاد دیوار چین میوفته
  بوفون که انگار 20سالشه با صلابت تیم رو رهبری می کرد

  • سالار

   اگر چه قیاس مع الفارقه ولی بازی یووه منو یاد تیم ملی خودمون انداخت . از مانژوکیچی که بیشتر از حمله توی کار دفاعی عالی بود تا لایه های فشرده ی دفاعی جلوی دروازه تا سیستم 4231 تا دفاع هایی که غیرتمندانه وجودشون حائلی بود بین توپ و دروازه . عاشق این نظم دفاعی ایتالیایی هستم و در آخر امیدوار به اینکه تیم ملیمون با این سبک بازی می تونه نتیجه ای بهتر از دوره های پیش جام جهانی بگیره.

 • حمید مسی

  واقعاً بارسا بد بازی کرد.آقای انریکه با این خریدایی که کردی بارسا را 10 سال به عقب برگردونی.خوبه که فصل دیگه نیستی.مسی تنهایی چیکار کنه؟سوارز افت کرده،نیمار به فکر خویشه(واقعاً بعضیا روی چه حسابی میگن نیمار بازیکن بزرگیه چند روز پیش در نظراتم گفتم حالا که بازی با سوسیداد استراحت کرده باید خوب بازی کنه که انگار فکر میکنه فقط بازی با پاریس را خوب بود پس بازیکن بزرگی شد)،اینیستا دوران اوجش به سر اومده و نبود یه نیمکت قوی بارسا را اینطور کرده که میبینید.در ضمن یه سوال دارم آیا پنالدو از مارسلو به خطر اون پاسش و از کمک داور به خاطر نگرفتن آفساید تشکر ویژه کرد؟
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالدو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه

  • 11تایی ها

   برو بخواب دیره .توصیه ی من به تو پماده

  • پارسی

   چه قدر بچه هستی و ادبیاتت زننده ست.
   یه چیزی هستی در حد همون پیکه.

  • Sd

   ببین هواداری غلط ات به کجا رسیده که هیچ عیبی توی مسی نمیبینی و به اینیستا و نیمار میتازی....رونالدو که پیشکش! چشمتو باز کن جناب...نیمار بهترین نمره رو امشب گرفت. مسی تا الان مرد روزای سخت نبوده...هر چند فوق العاده دوست داشتنیه اما آرامش نداره. شما هم بنظرم به فوتبال و ارزشهاش گند نزن! با تشکر

  • هییییییییس بارساییا فریاد نمیزنن

   مسی همون گل خالیم نزد

  • Icu

   خب راست میگه آقای انریکه شما یه زنگ به دوستمون میزدی یه کم فوتبال یادت میداد.آقا من از طرف آقای انریکه از شما معذرت میخوام.بچه جوونی کرده.شما ببخش.حالت خوبه داداچ؟

  • Vr

   اقا اصلا همون که تو میگی: مسی=پپسی=دروازه پر=همرو هم میتونه دریبل کنه، خخخخ

  • Sina

   امشب سوارز فاجعه بود مثل اکثر بازیای بزرگ مسی معمولی بود ولی نیمار امشب خوب بود وقتی که سه نفر رو گذاشتن مامور مهارش کاری نتوسنت بکنه اگه سوارزو مسی یکم بهتر بودن شاید میشد امید داشت ولی خب داور بازی تو همین نیمه اول چنتا خطا پشت محوطه برا بارسا نگرفت که کاملا تیم عقب رفت و نتونست فشار زیادی بیاره توی بازی کلا قضاوتش شاید تصمیم تاثیر گذاری نداشت . کلا بارسا نیاز به تغییرای زیادی تو پست دفاع راستو هافبک وسط و مهاجم نوک حتی داره))*

  • HASAN 27 (گرگان)

   تعداد گل سالم رونالدو 10 برابر مسی
   تعداد پنالتی برابرن
   تعداد هتریک رونالدو بالاتره
   تعداد شوتاش بیشتره
   گل های 40 متریش هم بیشتره
   با سر و هر دو پا گل میزنه
   داداش یکم هم بازی رونالدو رو ببین و محو ظاهر فوتبال نباش
   مردم عادی چیزی جز تعریف بلد نیستن چون فقط از روی ظاهر تصمیم میگیرن

   اونی که در لحظه بهتره همیشه بهترین نیست کافیه یه سر به رکوردها بزنی

   منظورم اینه که تعداد بازی های آسون زیاده و مسی ضعیف کشه و همیشه در تیتر اخبار
   اما رونالدو ماهی یکبار عظمتشو اثبات میکنه که اون موقع شماها خوابید

 • نوید 64

  اه بازیکنا پی اس جی بارسا را گرفت . فک کردن همیشه داور باهاشون هماهنگه

  • حسین

   ما فکر میکنیم که داور با ماس ولی شما ریالیا میدونین که حتما داور با شماست
   2 گل افساید
   یه پنالتی نگرفته شده
   اخراج غلط ویدال
   چنتا افساید الکی که اشتباه بود و موقعیت تک به تک لوا رو هم گرفت
   و..
   میخواین چنتا بگم؟؟
   تو همین سایت نود هم اومده که رئال هفت امتیاز بیشتر از اونی که حقش بوده رو توسط داور گرفته
   و بارسا 9 امتیاز حقش خورده شده تا کی میخواین بگین داورسلونا
   تا کی داورا باید برا شما امتیاز بیاین؟؟
   گل افساید راموس براتون قهرمانی اورد
   سال قبل بارسا جلو اتلتیکو تو چمپیونس مدافعان اتلتیکو تو محوطه هند کردن ولی داور بیرون گرفت بارسا حذف شد
   تا کی میخواین مثل بچه حرف بزنین این همه کمک به رئال اونم اشکارا بعد....
   تو لالیگا و چمپیونس واقعا رئال داره از داورا نفع میبره
   فوتبال کثیف به بازی بارسا و پی اس جی نمیگن به بازی رئال اتلتیکو میگن که تو فینال با گل افساید اونم چقدر افساید قهرمانی از دست اتلتیکو پرید.
   بیچاره بایرن که با اتحادیه داورا خورد و حذف شد

 • معین م

  شانسلونا اصلا نباید تو این مرحله می بود... داورسلونا رفت و برگشت به یووه اصلا گل نزد در صورتی که سلطان یک تنه به بهترین دروازه بان جهان پنج گل زد
  یازده سلونا بدون داور هیچ چی نیست

  • امیر

   رئالیا چه شادن!!
   خودتون هم که با داور اومدین بالا
   در مرحله نیمه نهایی منتظر خوراک همیشگیمون (رئال) هستیم.

  • محمدحسین

   من نمیفهمم یوونتوس میبره شما رئالی ها شاخ میشین
   حتما اگه ما تو مرحله بعد شما رو هم ببریم بارسایی ها شاخ میشن!
   من نمیفهمم چرا یکم واسه یوونتوس احترام قائل نیستید
   حتما باید سه گانه رو ببریم که به همون احترام بزارین!

برچسب ها