پیکه: یوونتوس مستحق صعود بود

پیکه-یوونتوس-مستحق-صعود-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا در دیدار برگشت موفق نشد بار دیگر شکست سنگین دیدار رفت را جبران کند و از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد.

به گزارش وبسایت نود، بارسا در دیدار رفت متحمل شکست سنگین 3-0 مقابل یوونتوسی شد که تا به اینجای رقابت ها تنها 2 بار دروازه اش باز شده است، این تیم در دیدار برگشت هم موفق نشد دروازه یووه را باز کند تا بیانکونری راهی نیمه نهایی شود، جرارد پیکه پس از این دیدار با محق دانستن یووه در خصوص این دیدار گفت:

دیدن این جو فوق العاده و این حمایت بی نظیر از نیوکمپ پس از شکست دور رفت حس افتخار آمیزی به من داد. بازگرداندن نتیجه دیدار رفت دشوار بود با این حال تمام توانمان را استفاده کردیم، موقعیت هایی داشتیم که موفق نشدیم آن ها را به گل تبدیل کنیم. با گذشت زمان بیش از پیش از هدفمان دور شد. یووه به خوبی می داند چگونه دفاع کند و امروز بار دیگر آن توانایی را نشان داد. یووه نمایشی ارائه داد که در آن تخصص دارد و به بهترین نحو این سبک بازی را ارائه داد. در مجموع دو دیدار یووه عملکرد بهتری داشت و مستحق صعود بود. برای آن ها بهترین ها را آرزو می کنم و احساس می کنم می توانند به قهرمانی این رقابت ها دست یابند.

1899

اختصاصی

نظرات ۴

 • بهروزاحمدی realmadrid

  الکلاسیکو
  تومادریدمنتظر
  پیکه و بارسا
  هستیم هدف
  نابودی هردو
  به وسیله رئال

  • ★★

   بارسا تا 5 سال دیگه هم هیچ جامی نگیره
   بازم بهترین تیمه جهانه.
   دیدار به الکلاسیکو.

 • Shima

  شما اقاي پيكه اگه روي بازي هات تمركز داشتي و انقدررررر با راموس و تيم رئال كَل كَل نمي كردي و براي تيمت حاشيه درست نمي كردي وضعيتتون اين نبود. پيكه = توهم، حاشيه، كووور.

 • عليرضا

  تو فقط راجع به رئال زياد صحبت نكن همين كافيه

برچسب ها