هوملس: تکنولوژی هر چه زودتر باید وارد فوتبال شود؛ انتظار نداشتم مقابل رئال مادرید بازی کنم

هوملس-تکنولوژی-هر-چه-زودتر-باید-وارد-فوتبال-شود؛-انتظار-نداشتم-مقابل-رئال-مادرید-بازی-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - داوری پر بحث ویکتور کاسای در دیدار تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ باعث شد تا بسیاری از نیاز ورود تکنولوژی برای کمک به داوران صحبت کنند.

به گزارش وبسایت نود، تیم داوری مجارستان در بازی برگشت تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ عملکرد بسیار ضعیفی داشت و اشتباهات آن ها در رقم خوردن نتیجه بازی تاثیر مستقیم داشت.

هوملس در مصاحبه با سایت فدارسیون فوتبال آلمان درباره بازی مقابل رئال مادرید گفت:

بدون شک ما به خاطر این نتیجه ناامید و ناراحت هستیم اما در عین حال به عملکرد تیم افتخار می کنیم. ما با تمام توان بازی کردیم و هر آنچه می توانستیم در زمین بازی انجام دادیم. ما خیلی نزدیک بودیم و زمانی که بازی 2-1 به نفع ما بود کل ورزشگاه و تیم رئال مادرید عصبی شده بود. می توانستیم کار را تمام کنیم و تقریبا آن را انجام داده بودیم.

زمانی که به رختکن می روید و گل های دوم و سوم رئال را می بینید متوجه می شوید که داور بازی بسیار بدی را پشت سر گذاشته است.

در ماه ها اخیر بحث استفاده از ویدیو چک در فوتبال مطرح شده و فیفا در چند رقابت از این شیوه برای کمک به داوران بهره برده است. هوملس معتقد است که در آینده این شیوه می تواند کمک زیادی به داوران بکند.

من همیشه موافق ورود تکنولوژی بوده ام. برای چندین سال من همیشه این را گفته ام چون به نظرم چنین تصمیم گیری هایی با دقت گرفته می شوند. من هیجان زده ام که بتوانم ببینم بازی ما مقابل رئال مادرید در صورت حضور این تکنولوژی بعد از دقایق 110 و 115 چگونه دنبال می شد.

هوملس با وجود مصدومیت 120 دقیقه مقابل رئال مادرید بازی کرد و امیدوار است به خاطر این موضوع آسیب جدی ندیده باشد و بتواند مقابل دورتموند در بازی نیمه نهایی جام حذفی آلمان به میدان برود.

ما ساعت های زیادی برای رسیدن به این بازی تحت درمان و انجام تمرینات خاص بودم و حتی در خانه هم روش های درمانی خاص را پیاده می کردم. صادقانه بگویم فکر نمی کردم این روش ها جواب بدهند خصوصا بعد از آنکه روز شنبه پای من بعد از فشاری کوچک در تمرینات دوباره ورم کرد اما روز یکشنبه دوباره حس خوبی داشتم.

من در طول بازی فقط کمی احساس درد می کردم. من و بواتنگ فقط سعی می کردیم مشکلات جسمی را نادیده بگیرم و این کار را خوب انجام دادیم. من انتظار هیچ عواقبی را ندارم اما نمی دانم وضعیت مچ پایم بعد از 120 دقیقه بازی کردن چگونه خواهد بود.

 

7899

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • امیرطاها تاجی تا ابد آبی

  وقتی میبازین دیگ اعتراف کنین
  اگ ب اشتباهات باشه ک رفت ب سودتون بود برگشتم گل دومتون افساید بود
  با اینکه بازی بارسا پاریسی پر از اشتباهات داوری بود من گفتم ب خاطر ترسش حقش بود ببازه..
  خودتون رو توجیه نکنین
  مث مرد بگین باختین

  • Arshamis

   طرفدار زیدان هستم تو هر تیمی باشه. ولی جدای بحث داوری که تقریبا به ضرر دو تیم بود بازی بایرن یازده نفره خیلی سرتر از مادرید بودش

  • اف سی هالیوود

   عجب رویی دارین شماها واقعا اینقد پررو! داور فقط ی چیزی کم داشت باید لباس ریال رو میپوشید و گل میزد

 • امیرطاها تاجی تا ابد آبی

  آره اگ تکنولوژی بود ک گل دومتون افساید بود اصلا نمیتونستی دقایق ۱۱۰ و ۱۱۵ رو ببینی...

  پس اعتراف کن باختی

  • سپاهان

   مطمئنا اگر اخراج الکی ویدال نبود دوتا گل دیگه بایرن میزد این قدرت مادرید نبود برد بلکه لابی اسپانسر ها و یوفا بود رئال همیشه از داوری بهره برده

  • سورنا

   از کی تا حالا گل به خودی میتونه آفساید باشه استاد؟؟؟
   چرا ریالی ها اخراج نکردن کاسمیرو و آفساید اشتباه تک به تک لوادونفسکی و دو تا گل آفساید پنالدو رو نمیبینند؟؟؟ متاسفانه هیچ وقت تا حالا یکبار یه ریالی رو ندیدیم که اعتراف به حقایق کنه

  • بارسلونا❤

   سورنا بخدا راست میگی ...

   این زغالیا فقط به نفع خودشون حرف میزنن

 • malek

  رئال اگه قهرمانم بشه هیچ ارزشی نداره.اونا توی 2 بازی بعد اینکه بایرن 10 نفره شد تونستن جلو بیوفتن وگرنه عمرا حریف تیم 11 نفره بایرن میشدن.داوری هم که دیگه گفتن نداره

 • اینترناسیونال

  من کلا از تیم اسپانیا و باسگاهاش متنفرم ولی وقتی فوتبال این لیگ و اروپا رو میبینم میفهمم که همیشه داورها جانب داری خاصی از رئال مادرید می کنند و انگار این تیم بچه فیفاست. واقعا هر وقت عقبن داور و کمکاش براشون دست بکار میشن. سه شنبه شب خیلی خیلی داوری به نفعشون علنی شده بود

 • داور مادرید

  به خدا بعضیا یه جور نظر میدن انگار صد دوره داوری دیدن یا فوتبالیست حرفه ای هستن.
  از رو تعصب فقط نظر میدین.
  جم کنین
  کل روزنامه ها و کارشناسای داوری دیدن و میگن داور بازیو در آورد واسه رعال.
  وگرنه چرا یوفا جرات نداره یه جریمه واسه کارای بعد بازی و حرفای بازیکنا بکنه.
  چون خودشونم میدونن.
  اگه اخراج باشه قبلش گل دوم بایر باید رعال ده نفره میشد پس داور باز با رعال بود.
  ادمین نمیچاپی

برچسب ها