بازگشت رونی به ترکیب منچستریونایتد

بازگشت-رونی-به-ترکیب-منچستریونایتد

وبسایت رسمی برنامه نود - رونی از مصدومیت رهایی پیدا کرده است.

به گزارش وبسایت نود، وین رونی که در چند بازی اخیر منچستریونایتد به دلیل مصدومیت غایب بوده، با رهایی از بند مصدومیت، به تمرینات یونایتد برگشته و شانس حضور در دیدار مقابل اندرلخت را دارد. ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد درباره بازگشت رونی چنین گفته است:

رونی پیشرفت کرده، مشکل مصدومیتش تا حد زیادی برطرف شده و اگر در تمرین آخر تیم، واکنش مثبت از نظر شرایط جسمانی نشان دهد، در ترکیب 18 نفره تیم برای بازی با اندرلخت قرار می گیرد. رونی بازیکن باتجربه ای است که می داند در بازی های حذفی و بزرگ باید چه کند. اگر به گل نیاز داشته باشیم، به عنوان یک بازیکن هجومی برای تیم موثر است، و اگر نیاز داشته باشیم بازی را کنترل کنیم، باز هم کمک حال تیم است، پس امیدواریم به بازی با اندرلخت برسد.

مصدوم جدیدی بعد از بازی با چلسی نداشتیم، اما ماتا، اسمالینگ و جونز هنوز غایب هستند. در مورد رونی هم که باید صبر کنیم. امیدوارم بتوانیم رونی را در ترکیب داشته باشیم. هفت بازی دیگر در لیگ برتر داریم و یک، سه یا چهار بازی دیگر در لیگ اروپا داریم. بازیکنان زیادی نداریم و به همه بازیکنان مان نیاز داریم، چرا که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی خروجی داشتیم و بازیکنی را جذب نکردیم. اکنون هم که مصدوم داریم، بنابراین داشتن بازیکنان بیشتر در این برهه از فصل برایمان ارزشمند است.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • reza

    من جای رونی بودم تا الان صدبار از یونایتد میرفتم . البته مورینیو هم همین رو میخواد . ولی نمیدونم با چه زبونی باید به رونی بگه تو رو نمیخوام . وقتی میگه اگر اماده باشه تازه نیمکت نشین میشه یعنی چی؟! شواین اشتایگر فهمید و رونی نفهمید !!

  • بلوچ سرخ

    مثل اینکه خیلی دوست داری جای رونی باشی

برچسب ها