ژاردیم: همچنان هجومی بازی خواهیم کرد

ژاردیم-همچنان-هجومی-بازی-خواهیم-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - ژاردیم قصد ندارد تغییری در سبک بازی تیمش ایجاد کند.

به گزارش وبسایت نود، موناکو با تکیه بر قدرت هجومی خود باز هم مقابل دورتموند به پیروزی رسید تا صعودی مقتدرانه را به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا جشن بگیرد. موناکو توانست در دیدار برگشت ۳-۱ مقابل دورتموند پیروز شود تا برای چهارمین بار صعود به جمع ۴ تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا را جشن بگیرد. موناکو در هر ۴ دیدار مرحله حذفی لیگ قهرمانان در این فصل، موفق به زدن حداقل سه گل شده است و ژاردیم قصد ندارد در مرحله بعد تغییری در روند تیمش ایجاد کند.

سرمربی موفق موناکو در پایان بازی با دورتموند درباره پیروزی مقابل حریف آلمانی و همین طور سبک بازی تیمش چنین گفت:

همه بازیکنان در سطحی بالا بازی کردند و از عملکرد همه آن ها راضی هستم. در چنین سطحی نمی توانید برای بازیکنان تان محدودیت بگذارید. ما نماینده یک کشور هستیم. کمتر پیش آمده که تیم های فرانسوی در این مرحله حاضر شوند.

بازی می توانست 5-3 یا حتی 6-3 پایان یابد، هر دو تیم فرصت های زیادی را از دست دادند. می دانستیم حریف فضای زیادی در اختیارمان می گذارد و ما هم از آن استفاده کردیم.

صرف نظر از این که در دور بعد با چه تیمی روبرو می شویم، قطعاً جدال سختی با یکی از تیم های باتجربه حاضر در مرحله نیمه نهایی داریم. انگیزه و اشتیاق مان را در بازی با دورتموند نشان دادیم و در بازی نیمه نهایی نیز این را خواهید دید. گل زدن و بازی هجومی در روح تیم ما جریان دارد. احتمالاً هر سه تیم دیگر خواهان رویارویی با ما در نیمه نهایی هستند، ولی ما می خواهیم از این مرحله لذت ببریم و با سبک هجومی مان بازی کنیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها