بوفون: فکر نمی کردم بتوانیم در نیوکمپ کلین شیت کنیم

بوفون-فکر-نمی-کردم-بتوانیم-در-نیوکمپ-کلین-شیت-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - بوفون اعتراف کرده انتظار ثبت کلین شیت را در نیوکمپ نداشته است.

به گزارش وبسایت نود، یوونتوس نه تنها موفق شد با کنار زدن بارسلونا راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود، بلکه در بازی برگشت در نیوکمپ دست به کار بزرگی زد و بدون گل خورده مسابقه را به پایان رساند تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت، با ثبت دو کلین شیت بارسلونا را مغلوب سازد. بوفون در مورد کلین شیت تیمش و شکست بارسلونا چنین گفته است:

سوای نتیجه، شخصیت و ذهنیت تیم عالی بود و کسب این نتیجه در مقابل یکی از بهترین تیم های جهان، اعتماد به نفس تیم را افزایش می دهد. بعد از پیروزی 3-0 در بازی رفت، تصور این را داشتم که شانس خیلی خوبی برای صعود به دور بعد داریم ولی راستش را بخواهید فکر نمی کردم با ثبت کلین شیت نیوکمپ را ترک کنیم، وقتی مقابل تیمی مثل بارسلونا با این قوای تهاجمی قرار می گیرید، حس می کنید، یکی دو گل رد و بدل می شود. این که توانستیم در 180 دقیقه مقابل بارسلونا گل نخوریم، نشان می دهد قوی و مستحکم بوده ایم.

فرآیند پیشرفت ما از چند سال قبل آغاز شد و هنوز ادامه دارد. قطعاً با این برد متوقف نمی شود. اکنون همه چیز وابسته به خود ما است، سرنوشت در دستان ما است که تا چه اندازه پیشرفت کنیم. سوای اراده که در روح باشگاه یوونتوس جریان دارد، با پرس بهتر، کنترل بهتر بازی و افزایش قوای هجومی، تیم شکلی اروپایی تر را به خود گرفته است.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • بهروزاحمدی realmadrid

  بوفون
  استثنایی ترین
  دروازه بان دنیا
  کسی که حقش
  مثل زلاتان یه
  توپ طلا بود

  • مصطفی بارسایی 66آتیشه

   آره حقش بوداگه مافیای مادریددریوفاوفیفانبود

 • عشق =پرسپولیس +بارسلونا

  تو این چند سال واقعا برای دادن توپ طلا حق یه سری مثل زلاتان نویر لواندوفسکی مودریج بوفون کاسیاس گریزمن روبن و... رو خوردن

 • علی

  بارسایی ها بد آتیش گرفتن.
  بوفون شاید حقش باشه توپ طلا.
  ولی زلاتان نه.
  فقط سلطان.
  لطفا از داوری هم هیچی نگید که تو بازی برگشت جلو پی اس جی .
  داوری براتون گل کاشت

برچسب ها