مورینیو: نمی گذارم تمرکز بازیکنانم بر هم بخورد

مورینیو-نمی-گذارم-تمرکز-بازیکنانم-بر-هم-بخورد

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو در مورد اهمیت دیدارهای پیش رو صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد پنج شنبه هفته گذشته در دیدار رفت از یک چهارم نهایی لیگ اروپا، به مصاف اندرلخت رفت و علیرغم خلق موقعیت های فراوان، فقط به یک گل رسید و در نهایت اندرلخت توانست با زدن گل تساوی، بازی را ۱-۱ کند. اما شیاطین سرخ یکشنبه نمایش دلپذیری داشتند و موفق شدند صدرنشین لیگ جزیره را با دو گل مغلوب سازند، مورینیو در آستانه دیدار برگشت مقابل اندرلخت در یک چهارم نهایی لیگ اروپا چنین گفته است:

نمی گذارم تمرکز بازیکنانم برهم بخورد و یا حواس شان معطوف چیزهای دیگر شود. دوست ندارم وقتی شرایط بد است، بازیکنانم احساس ناامیدی کامل کنند و وقتی با یک برد شرایط خوب می شود، تصور کنند همه چیز عالی و مناسب است. ما در بازی مقابل چلسی عالی بودیم، عملکرد فوق العاده ای داشتیم و به پیروزی خوبی رسیدیم ولی حالا یک بازی مهم پیش رو داریم.

شاید بازی فینال جام اتحادیه به خاطر تلاش برای کسب جام، اهمیت داشت ولی اکنون این مسابقه ارزش زیادی دارد، می تواند حکم به صعود ما به نیمه نهایی دهد. نتیجه دیدار رفت خیلی عالی نبود ولی باز هم مثبت بود. اکنون در شرایط خوبی هستیم، موقعی که داور سوت بازی برگشت را بزند (با نتیجه 0-0) ما تیم صعودکننده هستیم ولی باید مطمئن شویم که در پایان 90 دقیقه هم ما تیم صعودکننده خواهیم بود.

پیشینه من و باشگاه را می دانید، البته که باشگاه از من مهم تر است، ولی هر دو به لیگ قهرمانان تعلق داریم. به همین دلیل است که یونایتد هیچ گاه قهرمان لیگ اروپا نشده و من هم فقط یک بار در تنها زمانی که در این رقابت حاضر بوده ام به قهرمانی رسیده ام. تا حالا یازده بازی را در این فصل از لیگ اروپا انجام داده ایم و امیدواریم بتوانیم به فینال برسیم و قهرمان لیگ اروپا شویم.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • امیر زند

    اقای مورینیو درسته که منچستر به چمپیونز لیگ تعلق داره ولی چه فایده؟
    میرید نهایتا درکبهترین حالت یک چهارم حذف میشید
    بابا بخدا ما هوادارا از منچستر کبیر انتظار قهرمانی چمپیونز لیگو داریم قربونت برم

  • CR7

    .................

برچسب ها