شوستر: رئال مادرید با شایستگی به نیمه نهایی راه یافت؛ اتلتیکو مادرید فینالی دیگر با رئال مادرید را نمی خواهد

شوستر-رئال-مادرید-با-شایستگی-به-نیمه-نهایی-راه-یافت؛-اتلتیکو-مادرید-فینالی-دیگر-با-رئال-مادرید-را-نمی-خواهد

وبسایت رسمی برنامه نود - اتلتیکو مادرید برای سومین بار طی 4 سال اخیر به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد، و حالا برند شوستر، بازیکن سابق این تیم می گوید که برخی هواداران اتلتیکو حذف در مرحله نیمه نهایی را به شکستی دیگر مقابل رئال مادرید در فینال رقابت ها ترجیح می دهند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، اتلتیکو مادرید دو بار در فینال لیسبون و میلان مغلوب لوس بلانکوس شده و حالا شوستر در آستانه قرعه کشی مرحله نیمه نهایی که با حضور تیم های موناکو، یوونتوس، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید انجام خواهد شد، گفت:

برخی از دوستانم که هوادار اتلتیکو هستند، به من گفته اند که حذف در مرحله نیمه نهایی را به بازی مقابل رئال مادرید در فینال ترجیح می دهند. رئال مادرید عمق بیشتری در ترکیب خود دارد و این برای یک فصل طولانی بسیار مهم است. داشتن بهترین ترکیب همیشه برای شما موفقیت را به همراه نمی آورد، اما زیدان می داند که چطور بهترین استفاده را از ترکیب خود داشته باشد. آنها مقابل بایرن مونیخ فوق العاده بازی کردند و با شایستگی به نیمه نهایی رسیدند. من معتقدم که در مرحله نیمه نهایی شاهد یک دربی خواهیم بود.

شوستر 57 ساله در مورد بارسلونا و فصلی که سپری می کنند نیز گفت:

بارسلونا این مرحله را در تورین واگذار کرد. درک نمی کنم که چطور اشتباه پاریس را دوباره تکرار کردند. بارسلونا فصل بسیار رنگارنگی داشته است. بازیکنان آنها مقابل تیم های کوچکتر انگیزه ای ندارند و امتیازات زیادی از دست داده اند که ممکن است به قیمت از دست رفتن لالیگا تمام شود، در حالیکه لوئیز انریکه هم سیستم های زیادی را تغییر داده است.

در نهایت سرمربی سابق رئال مادرید در مورد ال کلاسیکوی روز یکشنبه نیز گفت:

بارسلونا با پشتوانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا به این مسابقه می آید، اما اگر مقابل رئال مادرید هم شکست بخورند، باید با لالیگا خداحافظی کنند. در سانتیاگو برنابئو رئال مادرید مدعی است.

1771

اختصاصی

نظرات ۵

 • benjamin

  چی میگه این پوستر فازش چیه ؟
  برو بچه پررررو داور فرستادت نیمه نهایی

  • علیرضا رئالی

   با 125 تماس بگیررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

 • رئال مادرید+پرسپولیس=عشق

  رئال شایسته ترین تیم همراه با یوونتوس واسه کسب قهرمانیه.امیدوارم توی فینال یه هم بخورند.ولی قبلش یه کاری تویه برنابئو با شانسلونا داریم.عشق رئال مادرید.

 • زیدان

  خداییش اتلتیکو تیم قابلیه واقعا هم نسبت به امثال بارسا و اون تیم قالپاق گیر آلمانی سرتره

  • باواریایی

   همین شالکه کوچولو بود ک تو خونتون خودتونو رونالدوتونو با همه ستاره هاش تحقیر کرد یادت نره

برچسب ها