حسینی: بازیکنان ذوب آهن فرصت تمرین ندارند

حسینی-بازیکنان-ذوب-آهن-فرصت-تمرین-ندارند

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه ‌بازیکنان ذوب آهن فرصت تمرین ندارند، گفت: بازیکنان با توجه به حضور در بازی‌های آسیایی فشار زیادی را تحمل می‌کنند‌.

به گزارش وبسایت نود ، مجتبی حسینی‌ در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: خوشبختانه در یک بازی سخت توانستیم 3 امتیاز کسب کنیم.

وی با بیان اینکه تیم ذوب آهن ‌زیر فشار بازی‌های پیاپی است و فرصت تمرین نداریم، افزود: ‌بازیکنان با توجه به حضور در بازی‌های آسیایی فشار زیادی را تحمل می‌کنند و امیدوارم بتوانیم این روند را حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این سئوال که چرا تیم ذوب آهن حریف را راحت گرفته بود، افزود: چمن ورزشگاه کمی بلند ‌و هوا نیز گرم بود و علاوه بر اینها همانطور که گفتم تیم ما زیر فشار است.

حسینی در پاسخ به این سوال که پس از پوشیدن پیراهنهای جدید تیمش روند پیروزی را در پی گرفته، آیا به این مسئله اعتقاد دارد، خاطرنشان کرد: تا به حال به این مسئله توجه  نکرده بودم، بنده خرافاتی نیستم ولی خوشحالم که از وقتی این پیراهن را پوشیده ایم پیروز بوده ایم.

وی در پاسخ به سوالی درباره رقابت 2 تیم اصفهانی برای کسب مقام چهارمی تصریح کرد: لیاقت تیم ما بیشتر از این است و حداقل کسب مقام برای بازیکنان ما کسب مقام چهارمی است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره درگیری بازیکنان 2 تیم پس از پایان بازی بیان کرد: بنده این درگیری را ندیدم به این دلیل که به سرعت پس از سوت پایان بازی به رختکن رفتم.

حسینی در پاسخ به این سوال که حریفان شما در 2 بازی باقیمانده  خنثی هستند در حالی که سپاهان با استقلال و تراکتور بازی دارد پس کار شما راحتتر است،گفت:  اعتقاد به این مسائل ندارم و سپاهان امروز صبای با انگیزه را برد و می تواند در ادامه هر نتیجهای را رقم بزند، بازی های ما نیز سخت هستند و نمیتوان گفت بازی های کدام تیم راحتتر است.

 

2020

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها