سعداوی: مسئولیت شکست فولاد را می‌پذیرم

سعداوی-مسئولیت-شکست-فولاد-را-میپذیرم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان مسئولیت شکست مقابل استقلال خوزستان را بر عهده گرفت.

به گزارش وبسایت نود ، نعیم سعداوی پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: این برد را به حریف تبریک می‌گویم و مسئولیت شکست تیمم را می‌پذیرم.  مسئولیت این باخت را تماماً بر عهده می‌گیرم و در کنار این موضوع به تیم استقلال خوزستان به خاطر این برد تبریک می‌گویم. آنها به این سه امتیاز احتیاج داشتند. ما هم برای کسب سه امتیاز این بازی وارد میدان شده بودیم.

وی  ادامه داد: در نیمه اول بازی تماماً در کنترل ما بود، ولی روی یک اشتباه گل خوردیم. تلاش کردیم گل را جبران کنیم، اما با وجود اینکه نقاط قوت حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم متأسفانه باز هم پذیرای گل شدیم. ساختار تیم ما بعد از این گل به هم ریخت، حریف‌مان اما ابزار کافی و خوبی برای ضدحمله در اختیار داشت.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: این تمام سرمایه‌ای است که ما در اختیار داریم. موجودی ما همین بازیکنان جوان هستند که یک مقدار باید بیشتر تجربه کسب کنند. قطعاً این بازیکنان می‌توانند در آینده به مهره‌های خوبی برای فوتبال ایران مبدل شوند.

سعداوی همچنین تصریح کرد: در مجموع شاگردانم تلاش خود را کردند، ولی با توجه به جوانی تیم فشار کار روی تعداد خاصی از بازیکنان بود که متأسفانه در این بازی به طور کلی تخلیه شدند و بازی همیشگی‌شان را به نمایش نگذاشتند. پرونده این بازی بسته شد و حالا باید به فکر بازی آینده‌مان باشیم و سعی کنیم وضعیت‌مان را در جدول بهبود بخشیم.

وی در واکنش به اعتراض برخی تماشاگران به کادر فنی تیم فولا خوزستان اظهار داشت: طبیعی است که تماشاگران از نتیجه راضی نباشند. در کل نمی‌توان گفت که اینها هواداران تیم فولاد نیستند. وقتی یک نفر پیراهن تیمی را می‌پوشد و روی سکو قرار می‌گیرد قطعاً هوادار است، اما برخی از هواداران ما تکلیف خودشان را نمی‌دانند!

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: به اعتقاد من یک هوادار از لحظه اول بازی تا سوت پایان باید تیم خودش را تشویق کند، اما متأسفانه شاهد آن هستیم که برخی از هواداران ما که تکلیف‌شان با خودشان روشن نیست، وقتی به گل می‌رسیم ما را تشویق می‌کنند و وقتی گل می‌خوریم شروع به اعتراض می‌کنند و وقتی مجدداً گل می‌زنیم باز هم تشویق می‌کنند! به هر صورت امیدوارم که این عزیزان به فکر آرامش و تشویق تیم باشند.

سعداوی در مورد مسائل پیش آمده در چند هفته اخیر گفت: بعد از انجام مصاحبه‌ها و مسائل مختلفی که مطرح شد جلسه‌ خوبی در هیئت مدیره داشتیم و قرار گذاشتیم تا انتهای فصل آرامش‌مان را حفظ کنیم و از مصاحبه‌هایی که شرایط را به‌هم می‌زند، خودداری کنیم. وقت برای بیان نقاط ضعف بسیار است و پس از پایان لیگ اگر مسائلی باشد مطرح خواهیم کرد.

وی در خاتمه بیان کرد: ابتدای مصاحبه‌ام گفتم تمام مسئولیت این شکست را بر عهده می‌گیرم و تنها این جمله را می‌گویم که ای کاش خیلی‌ها خیلی از مسائل را می‌دانستند. بدون اغراق به این نکته اشاره می‌کنم که من، مربیان، بازیکنان و تمام دست‌اندرکاران این تیم در این مدت یک دفعه هم کم نگذاشتند و همه تلاش می‌کردند که تیم بهترین نتیجه را بگیرد. باز هم می‌گویم مسئولیت این شکست با من است و هیچ توجیهی در این مورد ندارم. به امید اینکه بعد از پایان فصل مقابل هیچ‌کسی شرمنده و سر افکنده نباشیم.

 

2020

تسنیم

نظرات ۵

 • البوفرهاني از کارون اهواز

  شکسته نفسی نکن استاد سعداوی شکست تخصیر شما نیست تخصیر اسکوچیچ هستش ،،که پارسال پدرش در اوردي از انتقاد کردن ،،جون هرکي دوستداری بفکر فوتبال نباش بزار ازش لذت ببریم نزار خدا شاهده بزنم تلوزیون بشکنم تا شما رو تو زمین فوتبال نبینم برو افرین پسر خوب برو عزیزم فقط برو جون مادرت ..

 • عججججججججب

  ن پ من باید قبول کنم ک باختید

 • البوغبیش

  دشمنت شرمنده
  امیدواریمون سال آینده است . حق هم به اونا بده فولاد رو هیچیکی دوست نداره اینجوری ببینه

 • پدرام

  هميشه پول و امكانات مالي نميتواند عامل برجسته سازي يك باشگاه باشد ، وقتي تيم فقير و مستأصل استقلال خوزستان با آن بنيه ضعيف و شكننده مالي با هزينه مربي اش به سفر مي رود تيم متمكن و ريشه دار فولاد را ٣-١ مي برد بايد اندكي تأمل كرد ؟ معلومست بازيكنان با وجود شرايط مالي باشگاه ، بي انگيزه اند ، تيم بزرگ مربي كاركشته و با تجربه ميخواهد ، سعداوي دانش و تجربه مربيگري را در كدام مكتب و ميدان كسب كرده است ، اينگونه است كه تيمهاي متمول هم به سراشيبي سقوط مي غلطند ، بايد زودتر فكر عاجلي كرد .

 • بهرام از شوش

  برو سعدای جون مادرت برو دس از سر فولاد بردار ، تو هم شدی لنگه درخشان که پرسپولیسو نابود کرد یا علی منصور الان تا استقلال نابود نکنه نمیره، بابا بازیکن قدیمی این تیما بودید که بودید، اما بخدا دوران بازی کردن با دوران مربی گری فرق داره. وقتی تجربه ای ندارید دلیل نمیشه یه راست بدون چند سال مربی گری در لگ های پایین تر بیاید با لابی بچسبید به نیمکت مربیگری تیم اصلی ... ول کنید جان عزیزانتون

برچسب ها