لوکاکو به دوستانش اعلام کرده می خواهد به چلسی بازگردد

لوکاکو-به-دوستانش-اعلام-کرده-می-خواهد-به-چلسی-بازگردد

وبسایت رسمی برنامه نود - لوکاکو تمایل دارد به چلسی بازگردد.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف نوشته است، روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی اورتون به دوستان نزدیکش در این باشگاه اعلام کرده مایل است تا در تابستان به تیم سابقش چلسی بازگردد. لوکاکو در تابستان 2014 با قراردادی قطعی چلسی را ترک کرد و به اورتون پیوست. اما این بازیکن بلژیکی چند هفته قبل به سران باشگاه اورتون اعلام کرد قصدی برای تمدید قرارداد ندارد و مایل است گودیسون پارک را در تابستان ترک کند.

با وجود علاقه لوکاکو برای بازگشت به چلسی، اما رابطه دو باشگاه اورتون و چلسی خوب نیست. خراب شدن روابط دو باشگاه به ماجرای پیشنهاد چلسی برای استونز برمی گردد که دو سال قبل باشگاه لندنی تلاش زیادی کرد استونز را به استمفوردبریج منتقل کند ولی در نهایت ناکام ماند. در این شرایط اورتون حاضر است لوکاکو را به منچستریونایتد بفروشد ولی این بازیکن راهی چلسی نشود.

اما هنوز مشخص نیست مورینیو علاقه ای برای جذب لوکاکو دارد یا خیر. لوکاکو تحت نظر مورینیو بود که چلسی را ترک کرد و به اورتون پیوست. در عین حال گفته می شود اورتون برای فروش لوکاکو 100 میلیون پوند طلب خواهد کرد.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • مجتبی

  لوکاکو تو چلسی نیمکت نشین دیگو کاستا میشه .تو منچسترم با وجود زلاتان و راشفورد و مارسیال بازی بهش نمیرسه . تو بایرن هم ذخیره لواندوفسکی میشه . تو رئال هم ذخیره بنزما و موراتا و رونالدو و آسنسیو و بیل . حتی تو من سیتی هم ذخیره آگوئرو و ایناچو میشه . تو پی اس جی هم ذخیره کاوانی ( و احتمالا امباپه ) . تو یووه میشه ذخیره هیگواین و مانزوکیچ و دیبالا . دورتموند و ... هم به کنار
  پس :
  بهترین جایی که میتونه بره ، بارسلوناس . چون باشگاه بزرگیه و اینکه میتونه جانشین سوارز افت کرده باشه . پاکو آلکاسرم در برابرش چیزی نیس . اگه بارسا تغییر سیستم بده و مسی و نیمار یه خط بیان عقبتر ، میتونه زوج مکمل سوارز بشه . تازه سنم پایینه میتونه پنج شیش سال تو اوج بمونه .


  ( کلی وقت گذاشتم نوشتم ، لایک نمیکنین دیس لایک نکنین دوستان )

  • هاشم شیراز

   دمت گرررررم کاکووووو

  • barca

   ایهناچو کیه که بخواد لوکاکو رو نیمکت نشین کنه ، حداقل میگفتی ژسوس یه چیزی ، چلسی اگه بخواد لوکاکو رو بگیره کاستا رد میکنه و من یونایتد هم یه زلاتانو داره که سنش زیاده احتمال مصدومیتش هست راشفورد هم ذخیرس ,

برچسب ها