نوری: این دیدار تعیین کننده نایب قهرمان لیگ بود

نوری-این-دیدار-تعیین-کننده-نایب-قهرمان-لیگ-بود

وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک تراکتورسازی تبریز گفت: بازی بسیار جانداری بود که تعیین کننده نایب قهرمان لیگ برتر بود که خدا را شکر ما برنده این شدیم.

به گزارش وبسایت نود ، محمد نوری پس از برتری این تیم مقابل استقلال گفت: بازی خیلی خوب بود و استقلال نیز نشان داد تیم خوبی است. بازی بسیار جانداری بود که تعیین کننده نایب قهرمان لیگ برتر بود که خدا را شکر ما برنده این شدیم. این 3 امتیاز را به هواداران عزیزمان و خانواده بازماندگان حوادث اخیر استان آذربایجان تقدیم می‌کنیم و امیدوارم ما را در غم خود شریک بدانند. دو بازی در لیگ برتر و یک فینال جام‌حذفی برای ما باقی مانده و امیدوارم در این یه بازی نیز عملکرد خوبی داشته باشیم و دل هواداران شاد کنیم.

هافبک تراکتورسازی در خصوص حضور هواداران این تیم در ورزشگاه یادگار امام (ره) عنوان کرد: اگر از ابتدای فصل ورزشگاه یادگار در اختیار ما بود شرایط ما بسیار متفاوت بود. در این دیدار 45 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند و این شرایط با حضور 5 هزار هوادار در ورزشگاه بسیار متفاوت است. در نیم فصل نیز اتفاقاتی برای ما افتاد که باعث شد دچار مشکل شویم و ما را خراب کند.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاقات تیم ما را خراب کرد وگرنه ما مدعی قهرمانی بودیم و در حال حاضر نیز با غیرت و تعصب در حال تلاش برای خوشحالی هواداران هستیم.

 

2020

تسنیم

نظرات ۴

 • رضاش

  آقا قبول نیست ، تراختوریا با اف ۱۴ موشک شلیک کردند منصوریان با تاکتیک زمینی حمله میکرد و انتظار حمله هوایی نداشتند
  توی این حمله چی به سر رحمتی اومد؟

  • ایلیا

   دربی شهرشون روهم دیدیم ۲۰۰۰نفر نیومده بودن
   اینا فقط چشم ندارن اشتقلال و‌ورسپولیس رو ببین اونم از حسادتشون هست وگرنه هواداریشون فقط ادعاست

  • زازا

   شک نکن که این بازی را شانسی برد تراکتور و تو 3 تا بازی اینده دیگه نمیتونین ببرین.. بشین و تماشا کن

 • سحر...

  مربي ابي ها برنامه چند ساله داده ! امسال با اون همه خريدهاي ميلياردي اول فصل به خواسته هاش رسيد!!

برچسب ها