رودنیل: ابراهیمی از استقلال باید اخراج می‌شد

رودنیل-ابراهیمی-از-استقلال-باید-اخراج-میشد

وبسایت رسمی برنامه نود - یک کارشناس داوری فوتبال گفت: داور باید هافبک تیم فوتبال استقلال را در جریان بازی با تراکتورسازی اخراج می‌کرد.

به گزارش وبسایت نود ، نوذر رودنیل در مورد نحوه قضاوت تیم داوری بازی تراکتورسازی و استقلال گفت: اشکان خورشیدی داور مسابقه بود و رضا سخندان و محمدرضا ابوالفضلی کمک‌هایش بودند. بازی دو تیم بسیار سده بود و داوری مسابقه هم ساده و راحت بود. تمام تصمیم‌هایی که داور مسابقه تا اواخر مسابقه گرفت کاملا درست بود.

وی افزود: در دقیقه 12 اعتراض بازیکنان تراکتورسازی به داور در مورد پنالتی رخ داده در محوطه جریمه استقلال درست نبود و تصمیم داور کاملاً صحیح بود. در دقیقه 83 هم در محوطه جریمه تراکتورسازی پنالتی رخ نداد.

رودنیل با اشاره به درگیری‌های آخر مسابقه عنوان کرد: در دقایق پایانی بازی درگیری رخ داد که به نظرم داور باید امید ابراهیمی را به خاطر حرکت تهاجمی که انجام داد با نشان دادن کارت قرمز از میدان اخراج می‌کرد. دادن کارت زرد به او کافی نبود. محاسبه 4 دقیقه وقت اضافه هم برای نیمه دوم بازی زیاد بود و 3 دقیقه وقت تلف شده منطقی بود و به همین دلیل هم قلعه‌نویی به این مساله معترض شد.

رودنیل با اشاره به طراحی زمین بازی گفت: طراحی زیبایی روی چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز انجام شده بود که بسیار زیبا و دیدنی بود و حتی در کشورهای اروپایی نیز چنین طراحی دیده نمی‌شد.

وی با انتقاد از زمان مفید کم بازی دو تیم گفت: در کل بازی دو تیم استقلال و تراکتورسازی فقط 54 دقیقه وقت مفید داشت و شما این زمان را با زمان مفید 69 دقیقه‌ای بازی بارسا و یونتوس مقایسه کنید.

 

2020

فارس

نظرات ۱۰

 • ایداسادات حسینی 16قرمز

  تراکتور حنیف نداشت استقلال ببره

  • ایلیا

   حنیف به کنار
   امید جان خیلی بهش فشار اومد آخه دیگه بازیکن حریف تو‌مسیر توپهاشون نبود که توپ کمونه کنه تو دروازه

 • پدرام

  آقاي رودنيل كجاي فوتبال حرفه اي !!! ما با فوتبال اسپانيا قابل مقايسه است كه وقت مفيد فوتبالمان قابل مقايسه باشد ؟ انگار سالهاست در اين فوتبال نبوده ايد !!

 • مهدی

  چمن یادگار خیلی خوشگل بود.ای کاش تا آخرهم همین جوری ببینیم نه فقط تو فصول گرم

 • رامین

  حالا چه ده نفره چه یازده نفره،درهرصورت با این وضع مربی وترکیبش درهرصورت باخت پشت باخت.با پنج تا برد خودتو تو استقلال نگه داشتی ولی .دیگه وقت رفتنته منصوریان

 • باکارا

  ا ون رو داور بهشون حال داد که بهونه داوری رو نداشته باشن
  چون مربی شومن استق لال رو می شناخت

 • الزايمر

  اي اقا .. ميدوني ادم چرا به فكر فرو ميره ؟؟
  وقتي ميبيني منصوريان اول فصل با انتخاب خودش و با دستپخت
  خودش تيم درست كرد و نتيجه نگرفت ولي با ديت رنج مظلومي و با شانسي كه فيفا به جوانانش داد نه منصوريان ! داره نتيجه ميگيره ولي به اسم اين اقا تمومش ميكنن !! به خدا در حالت عادي استقلال
  هفتم هم نميشد و فيفا كمك خوبي بهشون كرد با محروم كردنشون.
  ( اگه متوجه باشند )

 • سحر....

  چرا اخراج!!
  به قول مربيشون داشت مسائل بازي واسه بقيه باريكنا تشريح مي كرد!

 • حسین ص.بهشهر

  ای بابا نگو بهشون بر میخوره عیارشون تو بازی های بزرگ معلوم میشه با چند تیم ضعیف اسیا تو یک گروه افتادن تازه دوم گروه هم هستن سرمربیشون جوگیر شده وقول قهرمانی داده درصورتی که با این وضعی که تیمشون داره خیلی شاهکار کنن از این گروه بالاتر برن

  • amir

   دور بعد که خوردن به العین یا الاهلی عربستان می فهمن یه من ماست چقد کره داره!!!!
   فک کنم اسون ترین گروهیه که تو اسیا به یاد دارم! باور کنین تیمای چهارم گروه پرسپولیس و ذوب تو گروه استقلال بودن الان اول یا دوم بودن!!!!

برچسب ها