مورینتس: راموس برای هر حریفی عامل سردرد است؛ میراث رونالدو در مادرید بزرگتر خواهد شد

مورینتس-راموس-برای-هر-حریفی-عامل-سردرد-است؛-میراث-رونالدو-در-مادرید-بزرگتر-خواهد-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق گفته های فرناندو مورینتس، مهاجم سابق تیم رئال مادرید، بارسلونا باید در دیدار روز یکشنبه مراقب تهدید سرخیو راموس باشد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کاپیتان تیم رئال مادرید زننده گل تساوی در ال کلاسیکوی رفت بود، و حالا مورینتس در مصاحبه با Sportium، در این باره گفت:

سرخیو راموس برای هر تیمی یک عامل سردرد است.

مورینتس در ادامه به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت:

من رونالدو را انتخاب می کنم، نه فقط به خاطر اینکه بازیکن خوبی است، بلکه به خاطر شادی و لذتی که سال ها برای هواداران رئال مادرید به ارمغان آورده است. وقتی او بازنشسته شود، خیلی دلتنگش خواهیم شد و فکر می کنم وقتی از رئال مادرید جدا شود، میراث او رشد خواهد کرد.

مهاجم سابق مادریدی ها به تمجید از زین الدین زیدان هم پرداخت:

زیدان از هر لحاظ در بازی ها و تمرینات، فوق العاده بوده است. در ال کلاسیکو نکته کلیدی کنترل بازی و تسلط در حملات خواهد بود. مهاجمان هر دو تیم تقریباً در تمام بازی ها می توانند تعیین کننده باشند. اگر رئال مادرید بتواند پیروز شود، با توجه به یک بازی کمتری که دارند، نمی توان این واقعیت را که به قهرمانی نزدیک تر می شوند، انکار کرد.

1771

اختصاصی

نظرات ۴

 • علی لندنی با هشت دفاع سرمربی چلسی خخخ

  هم رعال مادرید ضعیف شده هم بارسا. ولی مهجمای بارسا واقا ترسناکن رعال باید روی دفاعش کار کنه و سعی کنه اول گل نخوره چون مطمئنا میتونه گل بزنه. ب امید پیروزی پرگل مادرید

 • رئال مادرید+پرسپولیس=عشق

  فرناندودو مورینتس یک اسطوره واسه رئال و مهاجمی که همیشه از بازیش لذت میبردیم.راموس کاپیتانی که همه تیمها ارزوی داشتنش رو دارن و اصلا دوست ندارن جلوش بازی کنن.مرس کاپیتان.عشق رئال.

 • بهروزاحمدی realmadrid

  یادش
  بخیرمورینتس
  بارائول چه خط
  حمله ویرانگری
  واسه رئال
  ساخته بودن

 • سلطان کریس

  خستگی رئال ممکنه خطرناک باشه بااون بازی سنگین بایرن...ولی بارسامیدونست که به یووه گل نمیشه بزنی.بیخیال شد وانرژی روهدرنداد.

برچسب ها