صعود دراماتیک لیون و آژاکس به نیمه نهایی لیگ اروپا

صعود-دراماتیک-لیون-و-آژاکس-به-نیمه-نهایی-لیگ-اروپا

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم های لیون و آژاکس با حذف بشیکتاش و شالکه به نیمه نهایی لیگ اروپا را یافتند.

به گزارش وبسایت نود، مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا پنج شنبه شب با برگزاری 4 بازی به پایان رسید. در مهمترین بازی تیم منچستریونایتد در پایان 120 دقیقه با نتیجه 2-1 مقابل اندرلخت پیروز شد تا به مرحله بعد راه یابد. در دیگر بازی ها تیم سلتاویگو به نتیجه تساوی 1-1 در خانه خنک رضایت داد تا در مجموع با نتیجه 4-3 به مرحله بعد راه یابد.

تیم آژاکس هم که از دقیقه 80 ده نفره بازی می کرد در پایان 120 دقیقه با نتیجه 3-2 مغلوب شالکه شد اما در مجموع با نتیجه 3-4 راهی مرحله نیمه نهایی شد. تیم شالکه در پایان 90 دقیقه با دو گل پیروز شد تا بازی به وقت اضافه بکشد. این تیم در دقیقه 101 به گل سوم هم رسید اما آژاکس در دقایق 111 و 120 گلزنی کرد تا صعودی دراماتیک داشته باشد.

در دیگر بازی هم تیم بشیکتاش با نتیجه 2-1 مقابل لیون پیروز شد تا کار به ضربات پنالتی بکشد. تالیسکا در دقایق 27 و 58 برای بشیکتاش گلزنی کرد و تک گل لیون را هم لاکازت در دقیقه 34 بثمر رساند. نماینده فرانسه در نهایت با نتیجه 6-7 در ضربات پنالتی پیروز شد تا به نیمه نهایی راه یابد.

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی ظهر جمعه در سوئیس برگزار می شود.

2031

 

اختصاصی

نظرات ۱

  • نیما

    لیون که از یک جهنم واقعی فرار کرد . اژاکس هم به همچنین . از طرف دیگه فرانسه دو نماینده داره تو دو جام مختلف . لیون و موناکو

برچسب ها