احتمال غیبت کیهیل در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس

احتمال-غیبت-کیهیل-در-نیمه-نهایی-جام-حذفی-انگلیس

وبسایت رسمی برنامه نود - کیهیل دو روز در بیمارستان بستری بوده است.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف نوشته است گری کیهیل مدافع ملی پوش چلسی ممکن است دیدار حساس نیمه نهایی جام حذفی انگلیس مقابل تاتنهام را از دست بدهد. کیهیل روز دوشنبه احساس درد داشته و سه شنبه در بیمارستان بستری شده است، صحبتی از نوع بیماری این بازیکن نشده ولی کیهیل روز پنج شنبه از بیمارستان مرخص شده و حالا در فاصله اندک مانده به بازی حساس با تاتنهام، شرایط وی برای حضور در نیمه نهایی جام حذفی مشخص نیست.

چلسی روز شنبه به مصاف تاتنهام می رود و روز جمعه آخرین تمرین گروهی خود را پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی انجام می دهد، در این شرایط احتمال دارد کیهیل نتواند در بازی روز شنبه به میدان برود و کونته باید از بین زوما، تری و آکه یک نفر را برگزیند.

زوما در بازی قبلی چلسی (مقابل یونایتد) به میدان رفت، اما تری آخرین بار در بازی جام حذفی مقابل وولورهمپتون حاضر شد، آکه هم بعد از بازگشت از بورنموث، خیلی فرصت بازی پیدا نکرده است.

آلونسو و کورتوا دیگر مصدومین چلسی هستند که بازی روز یکشنبه مقابل منچستریونایتد را از دست دادند ولی به نظر می آید چلسی امیدوار است هر دو بازیکن را برای مسابقه نیمه نهایی جام حذفی در اختیار داشته باشد.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها