تلاش دوباره منچسترسیتی برای خرید بونوچی؛ مدافع یوونتوس هدف اول گواردیولا

تلاش-دوباره-منچسترسیتی-برای-خرید-بونوچی؛-مدافع-یوونتوس-هدف-اول-گواردیولا

وبسایت رسمی برنامه نود - منچسترسیتی برای خرید بونوچی باید بیش از 50 میلیون پوند خرج کند.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف مدعی شده است منچسترسیتی در تابستان 2017 دوباره برای جذب بونوچی مدافع ملی پوش یوونتوس وارد عمل خواهد شد. تابستان قبل، بعد از آن که منچسترسیتی در خرید لاپورت ناکام ماند برای جذب بونوچی پیشنهاد هنگفتی را ارائه کرد که مورد پذیرش سران یوونتوس واقع نشد.

حالا در شرایطی که گواردیولا به دنبال تغییر و تحولات گسترده ای در تیمش است، دوباره بونوچی در رادار سیتی قرار گرفته است و پپ مایل است با خرید این بازیکن باتجربه شرایط نابسامان خط دفاع تیمش را بهبود بخشد. البته منچستریونایتد و چلسی هم به جذب بونوچی علاقه دارند ولی شاید جذب این مدافع ملی پوش کار سختی برای تیم های انگلیسی باشد.

طبق گزارش این رسانه، منچسترسیتی در تابستان 2017 قطعاً مدافع وسط جدیدی را جذب می کند و بونوچی جزو اولویت های اصلی گواردیولاست. سیتی تابستان 2016 برای جذب استونز 47.5 میلیون پوند پرداخت کرد و اکنون آن ها تصور می کنند که بونوچی می تواند گزینه مناسبی برای خط دفاع تیمشان باشد تا استونز نیز از بازی در کنار این مدافع باتجربه بهره ببرد و پیشرفت کند.

چند هفته قبل بونوچی و آلگری مشاجره لفظی ای با هم داشتند و شاید منچسترسیتی امیدوار است، آلگری در این تابستان با خروج بونوچی موافقت کند. در هر صورت منچسترسیتی برای خرید بونوچی باید رقمی بالاتر از 50 میلیون پوند (رکورد خرید یک مدافع در دنیای فوتبال) پیشنهاد دهد.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • ...

  اگه پپ دفاع تیمش را تقویت کنه دیگه هیچ تیمی نمیتونه جلوی منچستر سیتی وایسه

 • تورینی

  بونوچی هیچ جا نمیره
  خیالتون راحت

 • Hose in Mohmmadi

  بونوچی خیلی خوبه

برچسب ها