هلالی: به جای قول دادن به فرزند نوروزی، حق و حقوق خانواده‌اش را پرداخت کنید

هلالی-به-جای-قول-دادن-به-فرزند-نوروزی-حق-و-حقوق-خانوادهاش-را-پرداخت-کنید

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور هانی در ورزشگاه از ابتدا اشتباه بود و بهتر است به جای این کار مطالبات خانواده او را پرداخت کنند.

به گزارش وبسایت نود  ، اسماعیل هلالی در خصوص نحوه برگزاری مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: سال به سال برگزاری این مراسم بهتر می‌شود اما می‌تواند با نظم‌ بهتری نیز برگزار شود. انتظار همین است که ما پیشرفت کنیم و برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم اما برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم باید تعداد افراد متفرقه را کم کنیم تا تنها بازیکنان در مراسم حضور داشته باشند.

وی تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا نمی‌بینیم در برگزاری مراسم جشن‌های قهرمانی آدم اضافه‌ای حضور داشته باشد. هر کسی جایگاهی دارد اما در جشن قهرمانی فقط باید بازیکنان و کادرفنی حضور داشته باشند تا مراسم به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

هلالی در خصوص عدم حضور هانی فرزند مرحوم هادی نوروزی با توجه به قول و قرارهای قبلی در مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس که منجر به حواشی زیادی شد، گفت: نباید خیلی مسائل را احساسی کنیم. متاسفانه در ایران آنقدر مسائل را احساسی می‌کنیم که یا از این طرف بام  به زمین می‌افتیم یا از آن طرف.

بازیکن پیشین پرسپولیس تصریح کرد: حضور فرزند نوروزی در ورزشگاه اشتباه بود و با این کار او بیشتر یاد پدرش می‌افتد و ناراحت‌تر می‌شود. اگر قرار است برای خانواده نوروزی کاری انجام دهیم بهتر است به جای حضور فرزند او در ورزشگاه، مطالبات و حق و حقوق خانواده‌اش را پرداخت کنیم و اگر فرزندش نیز استعدادی دارد به او کمک کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همه چیز را با هم قاطی می‌کنیم چرا که خدایی ناکرده فردا روزی چنین اتفاقی برای یکی دیگر از اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس بیفتد، همه توقع دارند جام قهرمانی را فرزند او بالای سر ببرد. به جای قول دادن به خانواده او جهت بالا بردن جام قهرمانی بهتر بود حمایت بیشتری از آنها صورت می‌گرفت. اینکه شعار بدهیم هانی جام را بالای سر ببرد یا نبرد مشکلی را حل نمی‌‌کند.

هلالی عنوان کرد: اینکه هر بازی این بچه را به ورزشگاه بیاوریم ناخودآگاه باعث می‌شود او بیشتر نبود پدرش را حس کند. نباید بیش از اندازه روی هانی زوم کنیم تا اگر استعدادی هم دارد مسیر را غلط برود. باشگاه پرسپولیس در خصوص قول دادن برای بالا بردن جام توسط هانی نوروزی از ابتدا اشتباه کرد.

وی افزود: هادی نوروزی و خانواده او عزیز و قابل احترام هستند اما نباید مسائل را احساسی کنیم. در جشن قهرمانی فقط باید بازیکنان حضور داشته باشند و نباید جایی برای حضور لیدرها و مسئول اداری باشگاه باشد. کجای دنیا در مراسم قهرمانی حضور مسئول اداری باشگاه و عکس یادگاری گرفتن او با جام را دیده‌ایم؟ اگر مسئول اداری علاقمند به گرفتن عکس یادگاری با جام برای صفحات مجازی و دل خودش است بهتر است هنگام قرار گرفتن جام در ویترین باشگاه با آن عکس بگیرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس یادآور شد: بهتر بود باشگاه پرسپولیس به جای حضور هانی در ورزشگاه و قول‌هایی که داد، بعد از کسب جام با یک برنامه‌ریزی دقیق و با حضور پیشکسوتان بر سر مزار هادی نوروزی حاضر می‌شد و جام را آنجا به خانواده او می‌داد.

وی تصریح کرد: همه این مشکلات به خاطر ضعف مدیریتی است که اتفاق افتاد. متاسفانه ما خیلی آرام به سمت حرفه‌ای شدن می‌رویم و با این روند 50 سال بعد متوجه می‌شویم تنها به اندازه دو سال جلو آمدیم. اتفاقات روز قهرمانی پرسپولیس باعث شد مراسم و جشن قهرمانی تحت تاثیر آن قرار بگیرد و ناراحتی‌هایی را ایجاد کرد. پرداختن به آن نیز اشتباه بود و باعث شد کسانی که هدف آنها نوروزی و باشگاه پرسپولیس نبود از آن سوءاستفاده و در خصوص آن صحبت کنند.

هلالی با تمجید از عملکرد پرسپولیس تحت هدایت برانکو به تسنیم گفت: عملکرد پرسپولیس در این فصل فوق‌العاده بود و از لحاظ فنی لیاقت قهرمانی را داشت. با حضور آدم کاربلدی به نام برانکو اتفاقات خوبی در باشگاه پرسپولیس افتاد و مشخص شد حمایت از او به خوبی جواب داده است. من در 6، 7 سال گذشته به عنوان مربی مستقیما با باشگاه در ارتباط بودم و می‌دانم حضور یک آدم کاربلد چقدر باعث تغییرات خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: خیلی از مربیان گذشته پرسپولیس به جای عملکرد درست فقط صحبت کردند و باعث عقب افتادن تیم شدند. برانکو نشان داد فقط نباید حرف زد و در عمل نیز باید ثابت کرد. او برخلاف گذشته جلوی بازیکنان سالاری ایستاد و هرگز در این خصوص کوتاه نیامد. در گذشته یکی از دروازه‌بانان باشگاه جلوی همه اعضای تیم به سرمربی بی‌احترامی کرد و ساک خود را برداشت و رفت. فردا بازی نیز با وساطت لیدر بدون عذرخواهی به تمرینات بازگشت اما امسال برانکو با وجود اینکه همه ایران می‌دانستند رضاییان بازیکن فنی و خوبی است روی اصول خود ایستاد تا سایر بازیکنان متوجه ساختار تیم و باشگاه شوند.

 

2020

تسنیم

نظرات ۱۵

 • سعید

  روی صحبتم مخصوصا شما نیستی اقای هلالی
  ولی همون جوری که سید گفت لطفا کاسه داغ تر از اش نشیم
  قطعا اقای طاهری که در طول این مدت بهترین مدیر این چند سال پرسپولیس بوده برای این موضوع هم کاملا هماهنگ کرده بوده و قطعا مشکل از طرف باشگاه و یا بازیکنها نبوده
  ای کاش این هجمه ها و البته آنفالو کردن بازیکنان در فضای مجازی بعد از بازی الهلال انجام میشد
  انتظار ما از بعضی ها خیلی بیشتر ازین بود

  • مستاجر خدا

   به خدا این افراد دشمن پرسپولیس هستن
   به جای خوشحالی و تبریک و تسکین برای هانی و خانوادش
   فقط دارن از کاه کوه میسازن و نمک به زخم میپاشن

   کاش یه برخورد جدی با این افراد بشه و انقدر حاشیه سازی نکنند
   از چشم ما خودشون رو بدجور انداختن

  • Mohsen.de

   چرا خودمان به این چیزها فکر نمیکنیم و هر کسی یک چیزی میگوید میگوییم این درست میگه ؟ خیلی جاها در کامنتها میخوانم که افرادی نظر مخالف به مسئله ای دارند و فردای انروز کسی موافق حرف میزند همه نظر شان عوض میشود میگوید این راست میگوید و موافق میشود. یعنی ثبات فکری نداریم و همراه حواشی میشویم. قدیمیها میگفتند میخواهی حرفی بزنی قبلش در دهنت مزه مزه کن.قبل گذاشتن کامنت احساسی و منفی مثبت دادن کمی تامل و فکر کنیم ای دوری نمیرود و تمرین تصمیم درست میکنیم

 • Red

  خيلي دوست داشتم هاني جام و ببره بالا ولي با حرفاتون كامل موافقم

  • Engineer MohammaD

   همون اول که همچین قولی دادن اشتباه بود کجای دنیا از این کارا میکنن..ویلانوا مربی بارسا فوت کرد بارسا آخرش جام گرفت مگه خانوادش اومدن تو استادیوم جام بالا بردن یا یکی از اعضا خانواده تو باشگاه مقام گرفت یا گفتن بچش بیاد مربی شه...تو رو خدا از این کارا نکنین بعدشم توقع طرف مقابل بالا بره..حق و حقوقشو بدین تموم شه بره خانواره نوروزی میترسن هادی خدا بیامورز فراموش بشه ولی بدونن به موقعش هوادار میدونه کجا یادی از هادی کنه...ایشاالله به امید خدا به حق امام رضا بازی سخت الهلال ببریم دلم روشنه...

  • زانیار

   موضوع هانی رو بذارید کنار تا بعدا . بازی با الهلال از هرچیزی مهم تره. پیشکسوتان و هواداران عزیز و با فرهنگ پرسپولیس بازی الهلال رو بچسبید . این قرمز منه دوسش دارم خیلی زیاد قهرمانی اسیا بهش میاد

 • مه

  انصافا حرف های منطقی زده

 • وهرام

  اگه نمي گفتن،آره شما درست ميگي. ولي از همون روز نخست، مدام ميگفتن، هاني جام رو بالا ميبره! با خودشون بردنش هتل و در ورزشگاه هم بود،،،،نيروي يگان ويژه ميگه آقاي طاهري يا خوردبين و حتي كريم باقري هم مي گفتن، ما هاني رو ميذاشتيم بره روو سكو!!! پس نشون ميده كسي هماهنگ نكرده بود! گرچه من گمون ميكنم طاهري دوس نداشت كه هاني جام رو بالا ببره(چون با اينكار، چشمداشت خانواده نوروزي بالاتر ميرفت و ديگه نمي تونستن خواسته هاشونو براورده كنن، از همين رو از يگان ويژه خواستن كه هاني رو راه ندن؛ وگرنه طارمي رفت كه هاني رو بياره ولي نذاشتن!!!) بالاترين گناه و كار زشت؛ دروغ هستش

 • بابک

  حرفای ایشون کاملا منطقی و درست هست و خوشحالم که هنوز افراد صادقی تو این فوتبال پر از لمپن و مردم فریب پیدا میشن که جرات بیان حقیقت رو دارن.

 • فرهاد

  به این میگن پیشکسوت با شخصیت و منطقی
  درود

 • ramin

  واقعا ما فقط احساسی برخورد میکنیم. این شکل رفتار از سر دلسوزی با هانی فقط و فقط به ضرر این بچه هست داریم بزرگترین ضربه رو بهش میزنیم..مثلا همین که میگیم بزرگ شه کاپیتان پرسپولیسه آخه بابا جان شاید این بچه بزرگ شد علایقش تغییر کرد شاید یکی سر راهش قرار گرفت طرز تفکرش رو تغییر داد این بچه خواست بره سمت درس و دانشگاه.یا نه اصلا خواست فوتبالیست شه شاید اونقدر ها استعدادش رو نداشته باشه یا اصلا در حد پرسپولیس نباشه یا مربی وقت نخوادش اون موقع هم میخوایم احساسی برخورد کنیم.خانواده نوروزی هم دارن اشتباه میکنن این بچه بزرگ شه مشکلی براش پیش بیاد اینجوری از همه توقع داره یه کاری براش بکنن بزارید درست بزرگ شه . از نظر روانشناسی شماها دارید بدترین کار رو از روی احساس در حق این بچه میکنید.اصلا همین که بزرگتر این بچه براش پیج زده و هر چند وقت یک بار یه پست ناراحت کننده درباره مرحوم میزاره داغ دل این بچه همش تازه میشه . والا ما یه عکس با لبخند از این بچه ندیدیم .به جا این کارها یه کاری کنید این بچه ها کم کم به زندگی عادی برگردن کمک کنید بچگیش رو بکنه هر روز تیترش نکنید اینها تو روحیه این بچه اثر میزاره خدایی ناکرده بزرگ میشه دچار افسردگی مزمن میشه و یه دوست اشتباه و هزار و یک اتفاق.....

 • امیرعلی

  حرفهای ایشون کاملا درسته ولی یه چیزی که جالبه اینکه چرا همش اصرار دارید که بگید یه سریا با شما دشمن هستن و از عدم حضور هانی برای ضربه زدن به پرسپولیس استفاده کردن. این به نظر من هیچ ربطی به دشمنی نداره همه مردم از اینکه این بچه رو آوردن تو ورزشگاه و از قبل هم بهش وعده داده بودن و بعد باهاش آون کارو کردن ناراحت شدن و این هیچ ربطی به دشمنی با فرد یا گروه خاصی نداره من حتی توی اخبار دیدم که مادر هانی گفته هانی سرود قهرمانی رو خوب یاد گرفته و منتظر خوندش توی ورزشگاه آگه با بچه شما اینکارو میکردن ناراحت نمیشدین. خواهشا همه چیزو با هم قاطی نکنید همه مردم ایران از کاری که با هانی شد ناراحت شدن و هیچ ربطی به دشمنی با پرسپولیس نداره مطمئنا آگه در تیم دیگه هم این اتفاق میفتاد همه واکنش نشون میدادن

 • پرستو

  یکی هم که این وسط حرف حق میزنه هیچکس براش کامنتی نمیذاره..

 • قدمزته

  باشگاه پرسپولیس برای اینکه این افتضاح پیش نیاد باید دو روز قبل از بازی یک بیانیه میداد و میگفت که نمیتونه جام رو توسط هانی بالا ببره و یه برنامه بعد از قهرمانی برای مزار هادی میذاشت. به بقیه بازیکنها هم اجازه نمیداد بچه هاشون رو بیارن.اینجوری هیچ دلخوری ای پیش نمیومد و شیرینیه جام اینقدر تلخ نمیشد.دل اون طفلک هم نمیشکست

برچسب ها