توضیحات پلیس درباره ماجرای «هانی نوروزی» و گم شدن مدال «کامیابی‌نیا»

توضیحات-پلیس-درباره-ماجرای-هانی-نوروزی-و-گم-شدن-مدال-کامیابینیا

وبسایت رسمی برنامه نود -  پلیس پایتخت در واکنش به حاشیه‌های خبرساز جشن قهرمانی پرسپولیس، توضیحاتی را درباره ماجرای «هانی نوروزی» و گم شدن مدال «کامیابی‌نیا» ارائه داد.

به گزارش وبسایت نود ، سرهنگ دهقانی از مسئولان یگان ویژه ورزشگاه آزادی درباره حواشی بازی پرسپولیس-پدیده، گفت: کریم باقری به من گلایه کردند که چرا این اتفاق افتاده است که برای ایشان هم توضیح دادم. اصلا به ما کسی نگفته بود که قرار است هانی نوروزی از این مسیر به جشن اضافه شود. اگر دوستان پرسپولیسی یا حتی همین آقا کریم و محمودخان خوردبین کلامی در این باره با بچه‌های ما هماهنگ می‌کردند، از همان بین دو نیمه ترتیبی داده می شد که هانی جان مثل بچه‌های بازیکنان دیگر پرسپولیس به همراه اعضای تیم روی سکو برود.

درباره گرفتن پرچم کرواسی از گلر پرسپولیس اصلا بچه‌های ما در نیروی انتظامی هیچ دخالتی نکردند و نزدیک نشدند. این ماجرا را خود آقای طاهری درباره‌اش با آن بازیکن صحبت کردند و برایش دلایلی داشتند احتمالاً. این که هیچ برخوردی از سوی همکاران من نبوده است را با اطمینان کامل درباره اش صحبت می‌کنم.

(درباره گم شدن مدال ها) شلوغی آن زمان هیچ ارتباطی به همکاران ما نداشت. همکاران من تا پایان مراسم اهدای جام روی سکو اجازه ورود هیچ غریبه ای را ندادند. حتی لیدرهای پرسپولیس به شدت شاکی بودند اما از هیچ مسیری غیر از تونل مخصوص بازیکنان، غریبه ای به آن محوطه نیامد اما وقتی شلوغ شد، ما چند نفری را گرفتیم که ببینیم از کجا آمدند، هر کدام را صدا زدیم، از طرف یکی از بازیکنان آمده بود. دیگر در این شلوغی خودخواسته، ما چه کاری از دست مان بر می‌آمد؟

 

2-2-

تسنیم

نظرات ۱۰

 • تین تین

  پس داوود کاشانی ملقب به داوود سیا چی بود که جام رو می گرفت دور افتخار میزد !؟

  • امیر

   واقعا داوود کاشانی رو مخ بود بازیکن یه فصل توزمین جون کنده آخرش داوود خان جام و برمی داره دور افتخار میزنه

  • رهام

   گرفتن پرچم کرواسی از رادوشویچ خیلی زشت و زننده بود،
   اون هم کشورش رو دوست داره دیگه،
   این اتفاقیه که همه جایه دنیا میفته و بازیکنا با پرچمه کشورشون تو جشن شرکت میکنن.نیمار هم با پرچم برزیل تو جشن های بارسلونا میاد.

  • ایلیا

   لیدر رو باید کجای دلمون بذاریم
   بدترکیب بیشتر از همه هم جام رو بالا نگه داشته بود

 • سحر...

  بازم ب ی نظمی شد اخرش...
  لیدرها از خود بی خود شدن

 • استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره

  باید سارق مدال پیدا شه واقعا خیلی بد که این اتفاق افتاده !!!

  • فقط آبیته

   پاسخ مسئولین پرسپولیس: این مسئله به ما هم هیچ ارتباطی ندارد !
   پیدا کنید پرتقال فروش را

  • هم قهرمان اسیا شدیم هم ستاره هامون معتبره

   باشگاه بی در و پیکر همینه دیگه

 • امید

  آقا باشگاه نمی خواست هانی توی جشن باشه و جام را بالا ببره. سیدجلال و طاهری هم این موضوع را تأیید کردند. طاهری گفت از اول هم قرار نبوده هانی توی جشن باشه

 • حسین

  خب مامورای انتظامی هم وظیفشون رو انجام میدادن.مقصر اصلی باشگاهه که هماهنگ نکرده بود.

برچسب ها