مورینیو: جونز و اسمالینگ باید شجاعت خود را نشان دهند

مورینیو-جونز-و-اسمالینگ-باید-شجاعت-خود-را-نشان-دهند

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو امیدوار است جونز و اسمالینگ زودتر به میادین بازگردند.

به گزارش وبسایت نود، مصدومیت روخو در دیدار با اندرلخت باعث شد اکنون یونایتد فقط بلیند و بایی را در مرکز خط دفاع در اختیار داشته باشد و از انجایی که شیاطین سرخ تا پایان فصل حداقل 10 بازی دیگر پیش رو دارند، برنامه فشرده یونایتد موجب شده تا مورینیو از دو بازیکن دیگری که مصدوم هستند، بخواهد سریع تر به ترکیب تیم اضافه شوند.

جونز و اسمالینگ ابتدای فروردین ماه در اردوی تیم ملی انگلیس آسیب دیدند و گفته می شود هنوز حدود سه هفته دیگر با بازگشت به میادین فاصله دارند. مورینیو در مورد مشکلات مصدومیت تیمش چنین گفته است:

هنوز بلیند و بایی را در خط دفاع داریم، بلیند تجربه بازی در مرکز خط دفاع را دارد. اما زمان آن رسیده که جونز و اسمالینگ شجاعت خود را نشان دهند و ریسک کنند. بازیکنان باید برای تیم هر کاری انجام دهند. من انتظار معجزه ندارم ولی باید هر کاری کنید تا فرآیند بازگشت به میادین سریع تر رقم بخورد. مسلماً آن ها نمی توانند معجزه کنند و حضورشان در بازی یکشنبه غیرممکن است ولی با یک روحیه قوی می توانند زودتر از موعد به ترکیب تیم بازگردند. بنابراین به جای بازگشت در اواسط ماه می که زمان پیش بینی شده است، در ابتدای می به ترکیب برگردند.

ژوزه مورینیو همچنین در مورد عملکرد شاو در دیدار با اندرلخت چنین گفت:

همیشه به بازیکنانی که ذهنیت خاص و فوق العاده ای دارند، اطمینان زیادی دارم. لوک شاو در بازی پنج شنبه شب کار جدیدی انجام داد که برایم ارزشمند بود. بعد از پایان 90 دقیقه (پیش از مصدومیت زلاتان که مجبور به تعویض او شدیم) لوک شاو دچار گرفتگی عضله شده بود و به فکر آوردن یانگ بودم. اما شاو گفت می تواند 30 دقیقه دیگر هم بازی کند و مشکلی نیست. او گفت؛ اگر مجبور به تعویض در پست دیگری هستم، می تواند سی دقیقه دیگر هم در زمین بازی کند. چنین چیزهایی اعتماد و اطمینان من را جلب می کند.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها