ضعیف ترین عملکرد تیم های آلمانی در اروپا ظرف 12 سال اخیر

ضعیف-ترین-عملکرد-تیم-های-آلمانی-در-اروپا-ظرف-12-سال-اخیر

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه های آلمان در فصل 2016/17 عملکرد قابل توجهی در رقابت های اروپایی نداشتند.

به گزارش وبسایت نود، شالکه آخرین تیم آلمانی بود که روز پنج شنبه با شکست در مجموع دو بازی رفت  و برگشت مقابل آژاکس از رسیدن به مرحله نیمه نهایی یورو لیگ ناکام ماند. قبل از شالکه، بایرن مونیخ و دورتموند هم در رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان ناکام ماندند و بدین صورت بدترین فصل تیم های آلمانی در اروپا از فصل 2004/05 رقم خورد. در 12 فصل گذشته همیشه بوندس لیگای آلمان در مرحله نیمه نهایی رقابت های اروپایی حداقل یک نماینده داشته اما امسال این رکورد پابرجا نماند.

بوندس لیگا در این فصل در مجموع 7 نماینده در رقابت های اروپایی داشت. هرتا برلین در مرحله حذفی و ماینس در مرحله گروهی یورو لیگ از رقابت ها حذف شدند اما شالکه در این بین توانست به جمع 8 تیم نهایی برسد. در رقابت های لیگ قهرمانان هم گلادباخ در مرحله گروهی سوم شد و در مرحله 1/8 یورو لیگ توسط شالکه حذف شد. در لیگ قهرمانان هم بایر لورکوزن مقابل اتلتیکو ناکام ماند و دورتموند و بایرن مونیخ هم با شکست مقابل موناکو و رئال مادرید فرصت رسیدن مجدد به نیمه نهایی این رقابت ها را از دست دادند.

 

7899

 

اختصاصی

نظرات ۳

 • mohammad

  بله تا وقتی که تیمهای اسپانیایی هستن و لطف یوفا شدیدا به نفعشونه تیمهای آلمانی به این راحتیا نمیتونن کاری بکنن.
  رئال که با افتضاح داوری رفته بالا و اتلتیکو با افتضاح داوری در بازی رفت، رفته بالا. بارسا مرحله قبل هم همینطور.
  با نامردی تمام بایرن رو حذف کردن. خسته نباشن

 • سهیل

  قانون50+1 نمیزاره سرمایه گزارای چینی و عربی به بوندسلیگا وارد بشن که از طرفی برای تیم ملی خوبه و از طرفی هم باعث میشه دیگر تیم ها مثل بایرن توان رقابت توی اروپا رو نداشته باشن ولی در مجموع باید این قانون برداشته شه

 • بهروزاحمدی realmadrid

  بایرن
  باساختن فوتبال
  تک قطبی المان
  مقصر اول هست

  نمی دونم چرا
  بایرن هروقت
  بارئال بازی داره
  چهارتامیخوره آه
  تیمای المانی بد
  جوربایرن روگرفته

برچسب ها