انریکه: لاس پالماس در خانه تیم خطرناکی است؛ تا آخرین دقیقه برای قهرمانی می جنگیم

انریکه-لاس-پالماس-در-خانه-تیم-خطرناکی-است؛-تا-آخرین-دقیقه-برای-قهرمانی-می-جنگیم

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا در هفته سی و هفتم لالیگا مقابل لاس پالماس در خانه حریف و بدون جرارد پیکه به میدان خواهد رفت و لوچو پیش از این دیدار اعلام کرد بارسا دیدار دشواری را مقابل لاس پالماس خواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود، بارسا به جزایر قناری سفر خواهد کرد تا مقابل لاس پالماس صف آرایی کند، کاتالان ها برای آنکه به قهرمانی لالیگا امیدوار باشند نیاز به پیروزی در این دیدار دارند و باید منتظر شکست مادریدی ها مقابل سویا باشند. بارسا در حالی به مصاف لاس پالماس خواهد رفت که تیم حریف در خانه خودی تنها 3 بازی از 18 دیدار خود را شکست خورده است. لوچو در کنفرانس خبری پیش از این دیدار ضمن هشدار به بازیکنان خود در خصوص قدرت حریف گفت:

لاس پالماس فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته است با تلاش بسیاری که داشته است جایگاه خوبی در جدول دارد. آن ها در نیم فصل دوم و در دیدارهای خارج از خانه شکست هایی داشته اند اما در خانه خودی همیشه پرقدرت ظاهر شده اند. دیداری سخت و پیچیده مقابل تیمی سازمان یافته خواهیم داشت. آن ها در ورزشگاه خودی با حمایت فوق العاده هواداران خود قدرتی دو چندان دارند و یکی از بهترین فوتبال های موجود در لیگ را ارائه می دهند. آن ها با فوتبال زیبایی که ارائه می دهند فصل خوبی را داشته اند.

بارسا که در حال حاضر در فینال کوپا دل ری نیز حضور دارد و نیاز به پیروزی در دیدار های لیگ دارد و باید منتظر باشد تا مادریدی ها 3 امتیاز از دست بدهند تا بتواند به مقام قهرمانی برسد، بارسا در حال حاضر با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید با امتیاز برابر و به دلیل نبرد رودر رو در صدر جدول لالیگا قرار دارد، لوچو در ادامه خصوص روحیه بازیکنان بارسا برای ادامه فصل افزود:

روحیه بازیکنان به گونه ای است که می خواهند در همه جام های موجود به مقام قهرمانی برسند. برای قهرمانی تا آخرین دقایق مبارزه خواهیم کرد.

بارسا در حالی به جزایر قناری سفر کرده است که جرارد پیکه را به دلیل بیماری در اختیار ندارد، روبرتو نیز به دلیل محرومیت قادر به همراهی بارسا نخواهد بود و رافینیا و متیو و ویدال نیز قادر به همراهی این تیم نیستند تا مارلون سانتوس از تیم ب بارسا به همراه این تیم به جزایر قناری سفر کند. لوچو در این خصوص افزود:

مشکلاتی در خط دفاعی داریم اما با تیم قدرتمندی که در اختیار داریم می توانیم با شرایط موجود کنار بیاییم. با این وجود با سیستمی به میدان خواهیم رفت که بهترین و بیشترین سود را از آن خواهیم برد.

لوچو در پایان فصل از بارسا جدا خواهد شد و احتمال دارد تا اونزوئه به عنوان جانشین او انتخاب شود، با این وجود درگیری لفظی او با نیمار واکنش نیمار را در پی داشته است. طبق اعلام نشریات اسپانیایی این بازیکن به اونزوئه گفته است در صورتی که او فصل آینده در بارسا حضور داشته باشد وی بارسا را ترک خواهد کرد. با این وجود لوچو در این خصوص جوابی هوشمندانه داد و افزود:

دوست ندارم در خصوص چیزی جز دیدار مقابل لاس پالماس صحبت کنم.

1899

اختصاصی

نظرات ۵

 • دسته ٣ رفتي مفت نمي ارزي

  مالكيت توپي ك تعاون مقابل استقلال داشت
  بارسلونا مقابل لِگانس نداشت ✌️

  • بارسلونا❤

   بارسا عشششقه❤

 • احسان

  گوادیولا باید به بارسلونا برگرده

 • ❤سلطان کریس❤

  ایشالانیمار خودشونجات میده ازدست مغرورهاومیره به تیمی که خودش همه کاره اون تیم باشه...خیلی نیماررودوست دارم

 • بارسلونا❤

  پالماسو تبدیل به کالباس میکنیم ...

برچسب ها