توشاک: احتمالاً قرارداد زیدان تمدید شده است؛ نمی توانم رفتار راموس و پیکه را تحمل کنم

توشاک-احتمالاً-قرارداد-زیدان-تمدید-شده-است؛-نمی-توانم-رفتار-راموس-و-پیکه-را-تحمل-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - جان توشاک امروز مصاحبه ای با Mundo Deportivo انجام داد و طی آن در مورد وضعیت کنونی رئال مادرید، تعداد کارت قرمز های زیاد سرخیو راموس، پست تخصصی بیل و هو شدن کریستیانو رونالدو در برنابئو صحبت کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، قسمت اول مصاحبه جان توشاک را می توانید اینــجا بخوانید. اما قسمت دوم صحبت های او هم حرف های جالبی داشت.

برچسب قیمت 60 میلیون یورویی روی وینیسیوس جونیور 16 ساله:

(نفس عمیقی می کشد) وقتی من به لیورپول پیوستم، هفته ای 80 پوند دریافت می کردم. ورزشگاه 54,000 نفر گنجایش داشت و به ازای هر دو نفری که به ورزشگاه می آمدند، باشگاه به ما دو پوند دیگر می داد. اگر ورزشگاه پر می شد، ما 16 پوند بیشتر دریافت می کردیم - طوری که تقریباً هفته ای 100 پوند دریافت می کردیم. با آن دستمزد می توانستیم به مدت 3 یا 4 روز به بنیدورم برویم!! پولی که امروزه از آن صحبت می شود، فراتر از حد تصورات من است. نمی توانم آن را درک کنم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که در زمان من می دانستیم که قرار نیست همگی مربی شویم بنابراین به پول کافی نیاز داشتیم تا بتوانیم کسب و کار کوچکی راه بیاندازیم؛ اما حالا بازیکنان 21 یا 22 ساله آنقدر دریافت می کنند که یک عمر برای آنها کافی باشد. اگر چنین پولی دریافت کنید پس انگیزه کجاست؟ مربیگری این روز ها خیلی سخت تر از چند سال پیش است.

دوره دوم به عنوان مربی رئال مادرید:

هیچ چیز آن شبیه دوره اول مربیگری ام نبود. 10 سال بعد از آن بود - 'پسران فراری' هم بودند که خیلی خوشآیند نبودند. آنها تازه مقابل یوونتوس قهرمان لیگ قهرمانان شده بودند و فکر می کردند که خیلی عالی هستند. هیدینک به عنوان جانشین هاینکس آمد، اما تنها 6 ماه دوام آورد. خیلی سخت بود.

تمدید قرارداد زیدان:

شاید زیدان همین حالا هم تمدید کرده باشد اما اگر از روی مورد لوئیز انریکه قضاوت کنیم، احتمالاً بهتر است که چیزی نگویید چون مثل بوسه مرگ است. او می گوید که در مورد تمدید قرارداد با کسی صحبت نکرده و فلورنتینو هم چیزی نمی گوید.

زیدان من را به یاد نقل قول قدیمی بیل شنکلی می اندازد که گفت تنها چیزی که در مورد فوتبال شگفت زده ام می کند این است که هواداران شگفت زده می شوند - وقتی که هر اتفاقی در فوتبال می تواند رخ دهد. چند روز پیش بازی رئال مادرید را تماشا می کردم و با خود گفتم؛ 'اگر تیمی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه را تشکیل دهید، چند نفر از بازیکنان کنونی در آن جای می گرفتند؟'. نمی توانستم به جز شاید کریستیانو، به هیچ کدام آنها فکر کنم. اما نکته شگفت انگیز این است که آنها مجدداً به فینال لیگ قهرمانان راه یافته اند. رئال مادرید مربیان دیگری هم داشته که ترکیب هایی بهتر از ترکیب زیدان داشته اند پس این یعنی حتماً او کار درستی انجام می دهد.

مجادله ها بین راموس و پیکه:

اگر مربی یکی از این دو باشگاه بودم، تحمل این نوع رفتار ها برایم بسیار سخت بود. هیچ کدام از آنها به نظرم خنده دار نیستند. راموس در باشگاه خود بیشتر از هر بازیکن دیگری کارت قرمز دارد و این شامل صحنه هایی که باید کارت می گرفت هم نمی شود. اگر قرار باشد دو مدافع مرکزی از میان تمام تیم هایی که طی 14 سال هدایت کرده ام، انتخاب کنم، هیچ کدام از آنها را انتخاب نمی کردم.

1771

اختصاصی

نظرات ۴

 • بارسلونا❤

  جالب اینجاست تو تیم ملی خیلی باهم خوبن ....

 • AD

  در مورد نظر مجادله ها بین راموس و پیکه:
  علت اینکه که در مغزت چیزی به نام لذت رو تجربه نکردی

 • mehdi

  "به ازای هر دو نفری که به ورزشگاه می آمدند، باشگاه به ما دو پوند دیگر می داد. اگر ورزشگاه پر می شد، ما ۱۶ پوند بیشتر دریافت می کردیم" !!!! عجب

  • ahmad

   این عجب اخرت یعنی چی.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجب

برچسب ها