نیمار: بارسلونا خانه من است و از حضور در اینجا خوشحالم

نیمار-بارسلونا-خانه-من-است-و-از-حضور-در-اینجا-خوشحالم

وبسایت رسمی برنامه نود - با وجود اینکه باشگاه هایی چون منچستر یونایتد، چلسی و پاریسن ژرمن علاقه مند هستند تا نیمار را به خدمت بگیرند با این وجود این ستاره برزیلی اعلام کرد بارسلونا خانه اوست و در این تیم احساس خوشحالی می کند.

به گزارش وبسایت نود، نیمار که در فصل جاری در 42 دیداری که برای بارسا به میدان رفته است 16 بار گلزنی کرده است امیدوار خواهد بود که بتواند بار دیگر در لیگ و کوپا دل ری به همراه بارسلونا به مقام قهرمانی برسد. با این وجود پس از گزارشاتی مبنی بر درگیری او و اونزوئه در تمرین بارسا این بازیکن اعلام کرد از بارسلونا جدا نخواهد شد. او در مصاحبه ای که با beIN Sport داشت در این خصوص گفت:

می خواهم در بارسا بمانم و به همین دلیل قراردادم را تمدید کردم، از اینکه در بارسا هستم و به همراه این تیم ادامه می دهم بسیار خوشحالم. از حضور در کنار هم تیمی هایم خوشحالم و احساس می کنم در خانه ام هستم. جدایی انریکه از بارسا ناراحت کننده است چراکه با او دستاوردهای خوبی داشتیم. نحوه کاری او و علاقه همیشگی اش به پیروزی را دوست دارم و فکر می کنم او یکی از بهترین مربیان جهان است. برای او بهترین ها را آرزو می کنیم و بخاطر تلاش هایش برای بارسا از او تشکر می کنیم. با این وجود هنوز فصل تمام نشده است و باید به مسیرمان ادامه بدهیم.

1899

اختصاصی

نظرات ۱

  • بارسلونا❤

    بارسا از اول خانه ی بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال بوده ...

    از مارادونا و کرایف کبیر تا مسی و رونالدینیهو و نیمار و رونالدو اورجینال و تیری هانری و ......

    اسم بارسا می ارزه به کل تیمای دنیا ....

    بارسا❤فراتر از یک باشگاه ....

برچسب ها