تراشتگن: مطمئنم که مربی جدید توانایی مدیریت رختکن بارسلونا را دارد

تراشتگن-مطمئنم-که-مربی-جدید-توانایی-مدیریت-رختکن-بارسلونا-را-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - لوییز انریکه در پایان فصل از بارسلونا جدا خواهد شد و دروازه بان این تیم اطمینان دارد جانشین او می تواند رختکن بارسلونا را به خوبی مدیریت کند.

به گزارش وبسایت نود، خوان کارلوس اونزوئه و ارنستو والورده محتمل ترین گزینه های بارسا برای جانشینی لوچو هستند و هرچند که شانس اونزوئه برای جانشینی لوچو اندک است اما بنا بر گفته نایب رئیس بارسا مربی جدید بارسا انتخا شده است و تنها نام او اعلام نشده است. با این وجود مارک آندره تر اشتگن در مصاحبه ای که با رادیو کاتالونیا داشت اعلام کرد اطمینان دارد که جانشین لوچو توانایی مدیریت بارسا را خواهد داشت:

نمی دانم چه کسی جانشین لوچو خواهد شد چرا که در حال حاضر به فصل آینده فکر نمی کنیم. اگر مربی بعدی از داخل باشگاه باشد و اگر از خارج باشگاه باشد مطمئنا توانایی مدیریت رختکن بارسا را خواهد داشت.

تراشتگن و بارسلونا به توافقات اولیه برای تمدید قرارداد دست یافته اند اما هنوز قرارداد این دروازه بان به صورت رسمی تمدید نشده است، وی در ادامه در خصوص تمدید قرارداد خود با بارسلونا گفت:

هنوز در حال مذاکره برای تمدید قرارداد هستیم، همه می دانند که دوست دارم اولین گزینه دروازه بانی بارسا باشم. به همین دلیل می خواهم در بارسا بمانم و می دانم که این اتفاق بهترین اتفاقی بوده است که می توانست به وقوع بپیوندد. می خواهم برای سال های طولانی در بارسلونا به میدان بروم.

بارسا در فصل جاری لالیگا شرایط دشواری را تجربه می کند، این تیم با امتیازی برابر و یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید در صدر دول قرار دارد و با این تفاسیر باید منتظر شکست مادریدی ها مقابل رقبای خود باشد. دروازه بان آلمانی در ادامه در این خصوص افزود:

چنین اتفاقاتی در فوتبال رخ می دهد. امتیازاتی را در زمین هایی از دست دادیم که شرایطمان را دشوار کرد، نباید اجازه دهیم برخی از موارد کارمان را سخت کنند. با این وجود باید به دیدارهای پیش رو فکر کنیم. اگر بتوانیم در دو دیدار پیش رو به پیروزی برسیم این شانس را خواهیم داشت که مقام قهرمانی لیگ را کسب کنیم. قهرمانی در لالیگا هدف ما بوده است و باید تمام تمرکزمان را معطوف به پیروزی در دیدارهای باقیمانده کنیم.

جانلوئیجی بوفون با عملکرد درخشانی که داشته است به همراه یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده است و بسیاری از افراد اعتقاد دارند این دروازه بان کهنه کار می تواند یکی از شانس های نخست کسب توپ طلای اروپا باشد. بوفون به همراه یوونتوس این فرصت را دارد تا بتواند نخستین 3 گانه خود را کسب کنند. تراشتگن در این خصوص افزود:

اگر یک دروازه بان این جایزه را کسب کند اتفاق فوق العاده ای خواهد بود. دروازه بانانی که در تیم های بزرگ به میدان می روند عموما در هر دیدار یک یا دو عکس العمل را نشان می دهند اما باید در 100 درصد آمادگی حضور داشته باشند. شاید تنها یک بار فرصت داشته باشید که بتوانید به تیم کمک کنید بنابراین باید با آمادگی کامل در میدان ظاهر شوید.

1899

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها