گیگز: سانچز گزینه خوبی برای منچستریونایتد است

گیگز-سانچز-گزینه-خوبی-برای-منچستریونایتد-است

وبسایت رسمی برنامه نود - گیگز معتقد است منچستریونایتد نیاز به 4 یا 5 بازیکن جدید دارد.

به گزارش وبسایت نود، رایان گیگز اسطوره باشگاه منچستریونایتد در آستانه شروع فصل نقل و انتقالات تابستانی در گفتگو با اکسپرس عنوان کرده شیاطین سرخ نیاز به 4 یا 5 بازیکن جدید دارند، او همچنین اعتقاد دارد سانچز گزینه مناسبی برای تیم سابقش است:

مورینیو باید بازیکنی را به خدمت بگیرد تا جای کریک را پر کند، همچنین باید جایگزینی هم برای زلاتان پیدا کند که حدود یک سال دور از میادین است. نمی دانم در مورد رونی چه پیش می آید ولی آن ها به یک مهاجم نیاز دارند. در واقع یونایتد نیاز به خرید 4 یا 5 بازیکن دارد. مورینیو، زلاتان را به یونایتد آورد چرا که او یک برنده است، بازیکنی که هر جا بوده موفق عمل کرده و به پیروزی رسیده است. او نه تنها در داخل زمین بلکه در خارج از زمین نیز موثر واقع می شود. فکر می کنم سانچز هم می تواند بازیکنی باشد که هم تیم هایش را به جلو سوق دهد، او گزینه مناسبی برای یونایتد است.

گفتنی است سانچز تا تابستان 2018 با آرسنال قرارداد دارد و هنوز بر سر تمدید قرارداد با توپچی ها به توافق نرسیده و صحبت هایی مبنی بر جدایی وی به گوش می رسد.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • مهران

  بابا این یونایتدیا فکر میکنن کی هستن؟برید از یه جادیگه بخرید دیگه رقیبتونه آرسنال این چه رفتاریه؟

  • TripleM

   کی هستن؟ پر افتخار ترین تیم جزیره و از محبوب ترین و پردرامد ترین تیم های فوتبال دنیا. سابق بر این پردرآمد ترین تیم دنیا و حالا هم همچنان جزو دو سه تیم پر درامد دنیا. با بالاترین تراز مالی در جزیره.
   چه ربطی داره؟ قبلا هم فن پرسی رو خریدن. همونطور که ولبک رو دادن. چی میگی شما.
   وقتی الکسیس تمدید نمیکنه خب میره چه یونایتد چه بایرن. مشکل تیم شما اون ونگر هست که اینهمه ساله هیچ عنوانی نیاورده آرسنال ولش نمیکنه.
   فقط یه اف ای کاپ میگیره و موندنی میشه. باز خوبه یونایتد فن خال رو بعد اف ای کاپ گرفت اخراج کرد.

 • Gunner

  ازهمه رقبا چندنفرو زیرنظر داره این یونایتد ومورینیو خوب یه راس بگو میخوام مث بایرن لیگو قبضه کنم..چندسال اخیر هم فقط چشم دوختن که رقبا کیومیخان گرونتر میخرنش..یونایتد بااین چش وهم چشمی یونایتد نمیشی مورینیو هم به دردتون نمیخوره سیاستتونو عوض کنید..بله آرسنال هم ایرادای خودشو داره

برچسب ها