محمدی: نکونام از تجربیات مربیان بزرگ استفاده می‌کند

محمدی-نکونام-از-تجربیات-مربیان-بزرگ-استفاده-میکند

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است که این تیم فصل آینده کار سختی را درپیش خواهد داشت. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم؛ هادی محمدی در مورد مذاکره باشگاه تراکتورسازی با جواد نکونام و اینکه او به احتمال فراوان هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت، گفت: من هم از طریق رسانه‌ها این خبر را شنیده‌ام و گویا قرار است نکونام به‌عنوان سرمربی تراکتورسازی انتخاب شود. او در اولین تجربه سرمربیگری‌اش قرار است در یک تیم بزرگ فعالیت کند و امیدوارم در راهی که پیش رو دارد، موفق باشد.

وی در ادامه افزود: تراکتورسازی برای فصل آینده شرایط بسیار سختی دارد و ما نمی‌توانیم در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی بازیکن بگیریم. من معتقدم فشاری روی تراکتورسازی برای فصل آینده وجود ندارد و همین موضوع باعث خواهد شد تا بتوانیم کمی راحت‌تر کارمان را دنبال کنیم. فقط امیدوارم که بازیکنان فصل گذشته حفظ شوند تا بتوانیم برای فصل بعد تیم خوبی داشته باشیم.

محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا نکونام می‌تواند در تراکتورسازی موفق باشد، تأکید کرد: من امیدوارم که او در تراکتورسازی به موفقیت برسد. به‌هر حال نکونام سال‌ها کاپیتان تیم ملی بوده و من از بازیکنان شنیده‌ام که او قدرت رهبری خوبی دارد. امیدوارم که نکونام بتواند در تراکتورسازی از لحاظ انتخاب بازیکن و همچنین مربیانی که قرار است با آنها کار کند بهترین تصمیم را بگیرد. نکونام با مربیان بزرگی در این سال‌ها کار کرده و مطمئناً از تجربیات آنها در تراکتورسازی استفاده خواهد کرد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در پایان تصریح کرد: ما فصل گذشته شرمنده هواداران شدیم و نتوانستیم قهرمانی را تقدیم آنها کنیم. البته هواداران تراکتورسازی همیشه معرفت خودشان را ثابت کرده‌اند و می‌دانند که ما چقدر با سختی‌های مختلف مواجه شدیم. ما به حمایت آنها در فصل آینده نیاز داریم و امیدوارم یک تیم خوب تشکیل شود تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۵

 • یوزپلنگ ایرانی

  امیدوارم نکونام مربی تراکتور بشه و خودشو ب همه ثابت کنه
  ایشون میتونه مربیه خوبی باشه

 • رضا خوی

  الکی جو ندید قرار نیستو نمیخاهیمم بیاد ترختور

  • بهنام

   اتفاقا برای تراکتور خوبه ، تیم بی افتخار مربی بی افتخار

 • Arshamis

  اشتباه بزرگی هست چون تراکتور از گرفتن بازیکن محروم و بیشتر قرارداد هاش هم رو به اتمام

 • مهدی

  اگه دستیار های خوبی بیاره میتونه موفق بشه هم جوونه هم به نظر من فوتبالی به نمایش میزاره که ما هوادار ها خوشمون میاد نه اینکه سانتر کن اونجا حاتمی خراب کنه.تیجه هم نگیره ارزش داره که تیممون بازی کنه فوتبال بتونیم ببینیم نه اینکه مثل امسال نه فوتبال بازی کردن نه نتیجه گرفتن

برچسب ها