کارواخال: باور داریم که می توانیم یوونتوس را شکست دهیم

کارواخال-باور-داریم-که-می-توانیم-یوونتوس-را-شکست-دهیم

وبسایت رسمی برنامه نود - در آستانه سه دیدار باقی مانده برای رئال مادرید که حکم فینال را دارند، دنی کارواخال به تمجید از ترکیب تیمش پرداخت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم زین الدین زیدان می تواند برای اولین بار پس از 57 سال، دوگانه لیگ و اروپا را فتح کند. در هفته های اخیر رئال مادرید اکثر بازی های خود در لالیگا را با ترکیبی از بازیکنان ذخیره برده است که آنها را تیم B می خوانند اما کارواخال در این رابطه گفت:

اشتباه است که آنها را تیم B بخوانیم. ما 24 بازیکن داریم و همه کمک کرده اند. عناوین قهرمانی با ترکیب های خوب فتح می شوند. هر فینال متفاوت است. این بار با اتلتیکو روبرو نخواهیم شد، اما باور داریم که دوباره می توانیم جام را فتح کنیم. ما برای دو عنوان می جنگیم و هر کاری که بتوانیم خواهیم کرد تا باعث افتخار هواداران شویم.

1771

اختصاصی

نظرات ۷

 • ال بارسا

  صنار بده آش. به همین خیال باش

  • حمید رئالی

   لطفا طرفدارای تیم هایی که تو جام نیستن نظر ندن

 • هادی

  رئال همیشه قهرمان

 • علی

  من بارسایی هستم من خیلی دوست ندارم ریال برنده بشه ولی اگر ریال ببره برای لالیگا بهتر و همینطور رقابت بین بارسلونا و ریال مادرید باقی میمونه!

 • علی

  انشاالله که همینم میشه به امید خدا و با تلاش تتتتتتتتتیییییییییییییممممممممممم.

 • مسی خدای فوتبال

  هیچوقت نگفتم رعال از بارسا ضعیفتره ولی همیشه میگم مسی از رونالدو بهتره حرفی که همه بزرگان فوتبال میگن مسی نمونه یگ بازیکن کامل فوتبال بدون مسی هیچ جزابیتی نداره

  • Cr7-16

   کامل؟ یعنی میتونه مثل کریس سربزنه؟اونقدری که کریس پا چپش خوبه مشی پا راستش خوب هست؟قدرت بدنی کریس رو داره؟سرعت کریس تو استارتهام که بیشتر؛کریس امسال دریبل کم میزنه ولی توفصلهای قبل کریس همراه با حرکات تکنیکی ونمایشی دریبل میزد ولی مشی ساده و توضربات ازادهم کریس نزدیک به ۲۰ تا بیشتر گل زده حالامیشه بگی چجوری به این نتیجه رسیدی که مشی کامل تر؟

برچسب ها