محمد نوری با تراکتورسازی تمدید کرد +عکس

محمد-نوری-با-تراکتورسازی-تمدید-کرد-عکس

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک میانی باشگاه تراکتورسازی که یکی از بازیکنان موفق این تیم در فصل گذشته به شمار می رفت پس از مذاکره با مصطفی آجورلو قرارداد خودش را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش وبسایت نود، نوری از معدود بازیکنان تراکتورسازی بود که در پایان فصل قراردادی با قرمزهای تبریز نداشت اما با وجود چند پیشنهاد مناسب داخلی و خارجی با تراکتورسازی برای یک فصل دیگر به توافق رسید.
مسئولان باشگاه تراکتورسازی مذاکره با بازیکنان این تیم را از هفته گذشته آغاز کرده اند و انتظار می رود روند تمدید قرارداد بازیکنان این باشگاه به همین ترتیب در روزهای آتی دنبال شود.

اختصاصی

نظرات ۶

 • حبیب تراختوری از مازندران

  با تمدید ایشون موافقم...اما به بهانه بسته بودن پنجره نقل و انتقالات دیگه قرار نیس با امثال کرار و بنگر تمدید قرارداد بشه! ماشاالله جوونای تراختور تو تیمهای پایه هستن که بیان جای بعضی پیرمردها رو پر کنن...اونوقت دغدغه ی پنجره نقل و انتقال هم نداریم...چون این جوونا مال خود باشگاهن...تازه بنظرم یه توفیق اجباریه که آینده تراختور هم تامین میشه!

  • 2T

   ما بنگر رو نمیخوایم
   اما کرار رو به نظرم باید نگه داشت

 • سولدوز تراختور

  فعلا چون مجبوریم بازم میگم چون مجبوریم کار درستی بود.ممنون از اجرلو

 • نادر

  پیشنهاد خارجی داشتند. کدام پیشنهاد؟ ایشان که یک سال بعد از بازی کردن برگشتن ایران اگر پیشنهاد داشتند که میماندند حتما بخاطر هواداران خونگرم اذری ماندند ای ول بابا ای ول

 • 652

  محمد نوری از هیچ جایی پیشنهاد نداره! کاپیتانی پرسپولیس ول کرد رفت قطر ، حال فرض کن به خاطر تراکتور مونده! نه دوستان ، هیچ جایی دیگه نمیخاستنش

 • مهدی

  تو این مقطع باید همه بازیکن ها بمونن ولی باید از نیم فصل شروع کنن این پابه سن گذاشته هارو از تیم کنار بزارن

برچسب ها