زیدان: موراتا از چیز دیگری عصبانی بود؛ هنوز احساس قهرمانی نمی کنیم

زیدان-موراتا-از-چیز-دیگری-عصبانی-بود؛-هنوز-احساس-قهرمانی-نمی-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در آستانه دیدار با سلتاویگو در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رئال مادرید فردا در ورزشگاه بالایدوس دیدار معوقه خود از هفته 21 را مقابل سلتاویگو برگزار خواهد کرد و در صورت کسب پیروزی می تواند یک هفته مانده به پایان رقابت های لالیگا، به صدر جدول صعود کند. زیدان در صحبت های خود گفت:

ما آماده ایم. دو فینال دیگر در لیگ داریم و بعد از آن تمام می شود. از لحاظ ذهنی همگی در فرم بسیار خوبی هستیم و منتظر بازی فردا هستیم. من فقط مثبت فکر می کنم و اینکه همه باید هر آنچه در توان دارند به کار بگیرند. بازی سختی خواهد بود چون سلتا تیم خوبی است. می دانیم که حریف خوبی هستند و مثل بازی با سویا و همینطور مالاگا بازی سختی خواهد بود. از سلتا همان انتظار همیشگی را دارم. آنها تیم بسیار خوبی در اختیار دارند و بازی خود را خواهند کرد. سلتا تمام توان خود را به کار خواهد گرفت و سرسخت خواهد بود اما ما روش کار خود را عوض نخواهیم کرد. سعی می کنیم در بازی های باقی مانده خیلی خوب عمل کنیم.

پاداش برای حریفان:

تنها به بازی فردا فکر می کنم نه چیز دیگر. سلتا یک تیم حرفه ای است و برای پیروزی به میدان می آید. همین.

حس قهرمانی:

ما احساس قهرمانی نمی کنیم. آرام نخواهیم بود. هنوز چیزی فتح نکرده ایم.

فکر می کنم همه از من راضی هستند. در حال حاضر راجع به آینده حرف نخواهم زد و روی کار روزمره تمرکز کرده ام. این شغل پر استرسی است اما من هر روز از کار خود لذت می برم. در حال حاضر نگران نیستم. وقتی وارد رختکن می شوم از هر چیزی که می بینم لذت می برم و هیچکس نمی تواند این را از من بگیرد.

کریستیانو رونالدو:

فردا با ما خواهد بود.

محرومیت های احتمالی:

اگر لازم باشد، ایسکو، لوکاس وازکز و کریستیانو رونالدو بازی خواهند کرد. آنها نهایت تلاش خود را می کنند تا کارت نگیرند. باید مثبت نگاه کنید.

روند بهبودی بیل و شانس حضور در فینال لیگ قهرمانان:

زمان صحبت در مورد فینال لیگ قهرمانان نیست. او خیلی بهتر است و تمرین روی زمین را آغاز کرده، اما هنوز با تیم تمرین نمی کند. از او راضی هستیم، اما فردا به ویگو سفر نخواهد کرد.

موراتا:

او از چیز دیگری عصبانی بود، نه از من. اینگونه اتفاقات ممکن است رخ دهد. در مورد آن صحبت می کنیم و همانجا می ماند.

کیلور ناواس:

ما سه دروازه بان بسیار خوب داریم و از همه آنها راضی هستیم. نمی دانم سال آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. آنها رابطه خوبی با هم دارند. روبن کمتر بازی کرده، اما عالی است.

خامس:

جای بحثی نیست. او با ماست، هرچند به خاطر ضربه سنگینی که وارد شده، امروز تمرین نکرد. ما تنها به فکر سه فینالی هستیم که در پیش داریم.

1771

اختصاصی

نظرات ۷

 • Cr7-16

  فرداشب قهرمانیمونو حتمی میکنیم و تو مالاگا جام بالا سرمیبریم وانشاالله دوهفته دیگه هم تبدیل به اولین تیم درتاریخ میشیم که دوفصل پیاپی قهرمان ucl شده و داورسلوناییهام بایدبه همون کوپا دل خوش باشن
  توپ طلای پنجم کریس در دسترس

  • امیر

   چرا این زیدان این همه مصاحبه میکنه؟روزی نشد بیام سایت90 ببینم زیزو مصاحبه نکرده.

  • وفا

   شک نکنید رال مادرید امسال قهرمان لالیگا است وبارسا دوم

 • رئال مادرید+پرسپولیس=عشق

  سلتا تیمه خوبیه ولی انشالله فردا بازی رو میبریم و یک قدم دیگه به قهرمانی نزدیک میشیم.عشق فقط رئال.

 • سلطان قلبم کریس 7

  زیدان فدایی داری
  به امید برد در سه بازی اینده و کسب دو جام معتبر و قدرت نمایی دوباره در اسپانیا و کل اروپا

 • زیدان

  ناواس واقعا عالیه
  بیچاره چون اسم و رسم به اندازه دخیا نداره میگن دخیا بهتره

 • علی رئالی

  ما قهرمانیم .... حق به حق دار میرسه نه به داوران اهل کاتالان خخخخخخخخخ

برچسب ها