ویسی: سرمربیگری تراکتورسازی کار زیبا و لذتبخشی است

ویسی-سرمربیگری-تراکتورسازی-کار-زیبا-و-لذتبخشی-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی پیشین تیم فوتبال سپاهان گفت که سرمربیگری تیم تراکتورسازی تبریز کار زیبا و لذتبخشی است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، عبدالله ویسی در خصوص حضور در کلاس‌های پیشرفته دوره مربیگری مربیان لیگ برتری اظهار داشت: دوره‌ای است که AFC به فدراسیون فوتبال ایران ملزم کرده که مربیان لیگ برتری باید آن را بگذرانند. دوره اول بدنسازی بود و این دوره هم فنی. مدرس خوبی هم آمده که جزو مدرسان عالی AFC‌ و فیفاست. از نظر فنی هم کلاس‌‌ها در سطح بالایی قرار داشت.

وی در واکنش به این سؤال که ظاهرا برخی از مربیان تنها به دنبال گذراندن کلاس‌ها و گرفتن گواهی هستند، گفت: همه جای دنیا چنین شرایطی دارد، در دانشگاه‌ها برخی‌ها دنبال گرفتن لیسانس هستند، برخی به دنبال یادگیری. در اینجا هم قاعده استثنایی نداریم و برخی از مربیان می‌خواهند واقعا یاد بگیرند و برخی هم تلاش می‌کنند برای گرفتن گواهی مربیگری.

سرمربی پیشین تیم فوتبال سپاهان در خصوص مذاکراتش با مصطفی آجورلو برای هدایت تیم تراکتورسازی تبریز تصریح کرد: نشستی با آجورلو داشتم که 20 دقیقه طول کشید. افتخار بزرگی است که بتوانم هدایت تراکتورسازی را برعهده بگیرم، تیمی که هواداران زیادی دارد و با شور هیجان خاصی تیم‌شان را حمایت می‌کنند. سرمربیگری تراکتورسازی کار زیبا و لذتبخشی است. همه چیز در نشست خوب بود، اما هنوز قطعی نشده و دو سه روز دیگر مشخص می‌شود.

ویسی در رابطه با اینکه تراکتورسازی از نقل و انتقالات محروم است و چطور می‌خواهد هدایت این تیم را برعده بگیرد، گفت: همه می‌دانند که تراکتورسازی محروم است، اما فلسفه کاری من کار کردن با بازیکنان جوان است، بازیکنانی که بتوانند خودشان را نشان دهند. برای تراکتورسازی هم باید تا نیم فصل برای جذب بازیکن صبر کرد، هر کسی هم به این تیم رفت، باید حمایتش کنند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳

 • علی

  ما مربی که توی سپاهان با اون همه بودجه و امکانات نتونسته نتیجه بگیره رو نمیخوایم
  بیاد توی تراکتور با این وضع محرومیت و بعدش نتیجه نگیره هم میگه شما خودتون شرایط رو میدونستید. تیمش هم که همیشه دفاعی بازی میکنن

 • ali

  ویسی جان نیا
  واقعیت تو بین طرفدارای تراکتور چندان محبوبیت نداری در واقع میتونم بگم اصلا محبوب نیستی با توجه به بازی هایی که تیمات با تراکتور داشتن و حرکاتی که داشتی

 • حبیب تراختوری از مازندران

  خدا خودش رحم کنه...اینروزا همه به مربیگری در تراختور ابراز علاقه میکنن!

برچسب ها