آذری: قرار نیست به استقلال بروم/ کارخانه و هیأت مدیره ذوب‌آهن از من حمایت می‌کند

آذری-قرار-نیست-به-استقلال-بروم-کارخانه-و-هیأت-مدیره-ذوبآهن-از-من-حمایت-میکند

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان شایعه حضورش در باشگاه استقلال را تکذیب کرد.

به گزارش وبسایت نود ، سعید آذری در مورد جلسه امروز هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اظهارداشت: در این جلسه عملکرد کلیه رشته‌های ورزشی باشگاه بررسی شد و اینکه فصل آینده در چه رشته‌هایی قرار است تیم‌داری کنیم، همچنین بحث بودجه باشگاه مورد گفت‌وگو قرار گرفت. عملکرد تیم فوتبال هم بررسی شد و سرمربی تیم برنامه‌هایش را به هیأت مدیره ارائه کرد و نیازهایش را در زمینه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با اعضای هیأت مدیره درمیان گذاشت. هفته آینده هیات مدیره باشگاه نشست دیگری برای تصمیم گیری برگزار می‌کند.

وی در مورد شایعه مدیرعاملی‌اش در باشگاه استقلال و اینکه از اعضای هیأت مدیره خواسته او را کنار بگذارند، گفت: راوی این مسئله کافر بوده است، قرار نیست من به استقلال بروم. من در مورد این شایعه چیزی نشنیده‌ام. ذوب‌آهن باشگاه ماست که با افتخار در آن کار می‌کنم و مشکل خاصی هم ندارم و مورد حمایت کارخانه و اعضای محترم هیأت مدیره باشگاه هم هستم. هر وقت من را هم نخواهند، در آن زمان تصمیم‌گیری می‌کنم.

آذری در مورد شایعه پیوستن مرتضی تبریزی به استقلال گفت: این روزها خبرهای داغ همین رفت‌وآمدهاست، اما فعلاً خبری نیست. نه من به استقلال رفته‌ام و نه مرتضی تبریزی.

 

2020

فارس

نظرات ۳

 • فِرِشعلي بيجام

  خداوكيلي هم ششتقلال و آذري خوب به هم ميان
  در و تخته باهم جفت ميشه حسابي

  • مسعود گل باشی

   اشتباه زدی داداچ برعکس خوراکه تیم بی درو پیکر خودتونه

 • ME

  این اقا که اصلا پرسپولیسیه، چطور قراره بشه مدیر عامل استقلال؟!

برچسب ها