مورینیو: امیدوارم کریستال پالاس هم بازی را جدی نگیرد!

مورینیو-امیدوارم-کریستال-پالاس-هم-بازی-را-جدی-نگیرد

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو قصد دارد به چند جوان تیمش در بازی با پالاس میدان دهد.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد یکشنبه در آخرین بازی این فصل خود در لیگ برتر باید به مصاف کریستال پالاس برود و این در حالی است که این مسابقه اهمیتی برای شیاطین سرخ ندارد و ضمن این که آن ها باید چهارشنبه در فینال لیگ اروپا به مصاف آژاکس بروند. مورینیو درباره زمان این بازی و برنامه اش برای دیدار با پالاس چنین گفته است:

این بازی باید روز شنبه برگزار می شد، اما من در این مورد تلاشی نکردم، چرا که از قبل نتیجه اش را می دانستم. مسئولان فوتبال جزیره، هیچگاه برای تیم های حاضر در رقابت های اروپایی تفاوت قائل نشده اند. این را در چلسی دیدم و در منچستریونایتد هم مشاهده کرده ام. من وارد مبارزه ای که از قبل نتیجه اش را می دانم، نمی شوم.

روز یکشنبه چندین بازیکن جوان تیم به میدان خواهند رفت. پریرا استحقاق اولین بازیش را در لیگ برتر دارد. پل پوگبا هم به دلیل ان که بعد از فوت پدرش نه تمرین کرده و نه بازی کرده، در این مسابقه به میدان می رود. مک تومینی، تونزیبی، بایی، ویلاک، جاش هاروپ و زاکاری درنلی در ترکیب حضور خواهند داشت. البته امیدوارم آلاردیس، دوست خوبم او هم این بازی را جدی نگیرد. به زاها بگوید که خیلی سخت تلاش نکند و بنتکه را هم برای این مسابقه همراه خود نیاورد. امیدوارم کارمان را سخت نکنند!

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها