کاروالیو: امباپه در لالیگا و لیگ برتر می تواند تفاوت ها را رقم بزند

کاروالیو-امباپه-در-لالیگا-و-لیگ-برتر-می-تواند-تفاوت-ها-را-رقم-بزند

وبسایت رسمی برنامه نود - ریکاردو کاروالیو، مدافع پرتغالی سابق تیم های چلسی و رئال مادرید می گوید که کیلیان امباپه بعد از قهرمانی در لیگ فرانسه به همراه موناکو، می تواند به لیگ برتر یا لالیگا منتقل شود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، این مهاجم 18 ساله در این فصل طی 43 بازی رسمی 26 گل به ثمر رساند و 14 پاس گل داد تا برای پایان دادن به سلطه پاریسن ژرمن، به موناکو کمک کند. تیم های منچستر سیتی و یونایتد به همراه رئال مادرید جدی ترین مشتریان امباپه هستند.

کاروالیو در مصاحبه با Omnisport، در این رابطه گفت:

او نشان داده که بازیکن متفاوتی است... و استعداد و کیفیت، دارد؛ هرچند ما قبلاً هم از استعداد او با خبر بودیم. اما حقیقت این است که برای رشد بیشتر، بازی کردن به صورت مداوم مهم است و امسال باشگاه موناکو این اجازه را به او داد. فوتبال همینطور است، بازی کردن، گلزنی و کسب اعتماد به نفس باعث می شود که یک بازیکن بیشتر رشد کند. و خوشبختانه امسال برای او سال مهمی بود و خود را به عنوان یک بازیکن بزرگ ثابت کرد.

از کاروالیو در مورد مقصد احتمالی بعدی برای امباپه سؤال شد که وی گفت:

نمی دانم، اما مهم است که به او اجازه تداوم رشد دهند. فکر می کنم او جاه طلبی بازی برای باشگاهی بزرگ را دارد، اما گاهی اوقات، مثل هرچیزی در زندگی، هرآنچه به عنوان بهترین گزینه به نظر می آید، ممکن است آنطور نباشد. فکر می کنم او شخصیتی دارد که مناسب بازی در لیگ برتر و لالیگا است. چون بازیکن سریعی است و در فضا ها خوب حمله می کند. او بازیکنی است که در هر دو لیگ می تواند تفاوت ها را رقم بزند.

1771

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها