مهدی زبیدی: کیسه بوکس الهلال خواهیم شد/ استقلال خوزستان منحل می شود!

مهدی-زبیدی-کیسه-بوکس-الهلال-خواهیم-شد-استقلال-خوزستان-منحل-می-شود

وبسایت رسمی برنامه نود -  مهاجم استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان وضعیت بسیار بحرانی دارد و با ادامه این شرایط این تیم بزودی منحل خواهد شد.

به گزارش سایت نود، مهدی زبیدی در گفت وگو با نود، درباره حل نشدن مشکلات مالی این باشگاه و عدم شرکت در تمرینات گفت: هنوز هیچ اقدامی برای حل مشکلات مالی بازیکنان استقلال خوزستان از سوی مسئولان صورت نگرفته است. این در حالی است که الهلال حریف مان در بهترین شرایط مالی و امکانات قرار دارد.

 

وی افزود: پس از گذشت یک فصل همچنان خبری از پول نشده است. کاسه صبر بازیکنان لبریز شده و بازیکنان با این وضع دیگر تمرین نمی کنند، ما قید حضور در جمع ۸ تیم برتر آسیا را زده ایم . در حال حاضر بازیکنان تیم هیچ انگیزه‌ای برای بازی با الهلال ندارند. اگر هم برویم با این وضعیت قطعاً در این دیدار دچار مشکل خواهیم شد و کیسه بوکس خواهیم بود. چرا که الهلال در اوج آمادگی هست و بهترین امکانات شرایط مالی خوبی را دارد.

 

مهاجم استقلال خوزستان با تاکید بر اینکه شرایط استقلال خوزستان بحرانی و نامناسب است، گفت: از ما دیگری کاری برنمی آید. واقعاً حیف است که استقلال خوزستان به دلیل مشکلات مالی از هم بپاشد و وضعیت تیم به هم بریزد. اگر این وضعیت ادامه داشته باشد این تیم بزودی منحل خواهد شد. از فصل گذشته می خواستند استقلال خوزستان را منحل کنند. اما با توجه به قهرمانی این تیم از این کار منصرف شدند.

 

وی افزود: استاندار تا کنون حمایت کرده است و آقای پورموسوی همچنان دنبال مطالبات بازیکنان است. ایشان هم مدیرعامل هم اسپانسر و سرمربی است تا چقدر می تواند تلاش کند. مشکلات مالی تمرکز بازیکنان را برهم زده بیشتر بازیکنان دنبال رضایت نامه هستند. با مدیرعامل باشگاه جلسه برگزار کردیم و گفتند بعد از دو بازی مقابل الهلال وضعیت مشخص خواهد شد. اما چه تضمینی هست که شرایط بهتر شود.

 

زبیدی درباره وضعیت خود در فصل آینده گفت: یک فصل پول ندادند، با این شرایط بد، بهترین نتایج را کسب کرده ایم، از مرحله گروهی در آسیا بالا آمده ایم. من برای استقلال بهترین بازی هایم را انجام داده ام اما باشگاه هنوز پول عمل مصدومیت و قراردادم را نداده است، دیگر از جانمان چه می خواهید! اگر کمکی نکنند از باشگاه  استقلال خوزستان جدا خواهم شد. با اینکه این تیم را بسیار دوست دارم اما کمکی نشود،  با توجه به پیشنهاد هایی که دارم جدا می‌شوم.

اختصاصی

نظرات ۲۰

 • مستاجر خدا

  الهلال معلومه کیسه بوکس میکنه
  با سرور تمام تیم های آسیا فینالیستن

  • ایران

   این تیم ایرانه کسی حق نداره از گل نازک تر بهش بگه اینو میگم به کسایی که بحث باشگاهی میکشن وسط

  • دسته سه ای ها حرف نمیزنند!

   این استقلال خوزستانی که به گفته ی یکی از بازیکن هاش کیسه بوکس الهلال خواهد شد هم.........

   تیم دسته سه ای رو امسال تو تهران برده.

  • مستاجر خدا

   فکر کنم بد میخونید
   پرسپولیس سرور تمام تیم های آسیایی
   با الهلال تو قوطی توسط پرسپولیس میرن فینال
   و حرفمون بیشتر ثابت خواهد شد که سخت ترین گروه آسیا بودیم
   بد نوشتم

 • فریدتاجی بارسایی

  الهال انصافاً تیم پرافتخاریه اونم مثل تاج دو قهرمانی آسیا رو کسب کرده

 • رضا

  نگین این حرفو
  ایشالا میبرین

 • مهدی-بارسایی-استقلالی

  واقعا حیفه این تیم با این بازیکنا منحل بشه

 • عباس ساوه ای

  دادا اگه دست های پشت پرده بزاره استقلال خوزستان یکی از تیم های خوب و بی حاشیه ایرانه
  ولی افسوس فقط میخان ویتنام و سپاهان مقام بیاره

  • رامین رنگ خون

   داداش داری اشتباه میزنی !!!!
   خدایی چرا دوست دارین همه مطالب رو به پرسپولیس ربط بدین ؟ اون سال هایی که همه جوره از تیم دوم پایتخت حمایت می شد و ما چیزی نمگفتم بخاطر بیار ...
   پرسپولیس بزرگ تر ازین هست که با تهمت امثال شما خدشه دار بشه ...

  • علیرضا

   خدایی فازتو درک نکردم, خیلی داغونی.

 • پرسپولیس

  متاسفم

 • Zamini

  معلومه ك كيسه بوكس الهلال ميشيد
  فكر كردي همه پرسپوليس هستن ك الهلال رو كرده بود
  تو قوطي

 • کارگر

  خدا وکیلی یه استادیوم کوچیک ساختن که توش سالن تمرین و رختکن و چهار تا امکانات اولیه داشته باشه که بشه اسم اون تیم رو گذاشت باشگاه با یه صاحب واقعی که دلش واسه مالش بسوزه و به تیمی که مال خودشه رسیدگی کنه انقدر سخت و پیچیده و غیر ممکنه تو ایران؟ مغزم دیگه جواب نمیده وجدانن، بابا یکی بیاد یه فکری به حال تیم‌های فوتبال بکنه، این وسط فقط یه عده بازیکن به ندای قلبشون گوش می‌کنن و به نون و نوایی میرسن و میرن دنبال زندگیشون ولی هیچ فکری بحال تیمها نمیشه با این همه طرفدار که عشقشون فقط تیم محبوبشونه

 • ایوب قرمز

  واقعا سهم ایران از فوتبال حرفه ای چقدره با این وضع باشگاه داریمون
  غیر از اینه فقط اسم حرفه ای رو یدک میکشیم
  تیم با این بضاعت صعود میکنه بعد اینطوری به امان خدا رهاش میکنن

 • Mr

  واقعا متاسفم واسه این مسئولین یه تیم به این خویب که شبیه یه کار خونه بازیکن تولید میکنه با این وضعیت رو به روه

برچسب ها